//
czytasz...

Business Intelligence

Gdańska firma laureatem konkursu Liderzy IT 2016

Nagrodzony produkt firmy Goyello wykorzystuje technologię maszynowego uczenia.To jeden z wiodących obecnie trendów IT. Z tego innowacyjnego rozwiązania dla branży ubezpieczeniowej, sprzedaży i obsługi klienta korzystają już klienci firmy w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Statuetki Lider IT 2016 wręczono wczoraj w Warszawie, w przeddzień 4. edycji targów IT Future Expo, organizatora konkursu. Na czym polega wyjątkowość produktu stworzonego przez Goyello?

Advanced Risk Management Suite, w skrócie ARMS, to samouczący się system, który nie tylko zbiera dane i je analizuje. ARMS wyciąga wnioski ze swoich analiz, dzięki czemu jest w stanie dostosować się do zmieniających się warunków oraz danych – wyjaśnia Paweł Paluch, Business Development Manager w Goyello. – To doskonałe narzędzie m.in. do zaawansowanej analizy ryzyka w bankowości i ubezpieczeniach. Stosowane jest też w sprzedaży. Pomaga trafnie ustalić poziom cen oraz ułatwia działania typu cross- i up-selling. Wspiera również pracę infolinii. Analizując zawansowane i różnorodne dane o klientach, pozwala konsultantom lepiej ich obsługiwać – dodaje Paweł Paluch, odbierający w imieniu firmy statuetkę Lidera IT.

Z zalet ARMS od dłuższego czasu z sukcesem korzysta brytyjska firma z branży ubezpieczeń. W tym roku wdrożono produkt na rynku polskim, również w sektorze ubezpieczeniowym.

Pierwsze miejsce w kategorii Business Intelligence w konkursie Liderzy IT 2016 to duży sukces Goyello, polsko-holenderskiej spółki, która w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Ten sukces został wypracowany przez wspaniały zespół i naszych klientów – mówi Katarzyna Szemro, Dyrektor Marketingu Goyello. – A jeszcze większą dumą napawa fakt, że to jedyna statuetka w kategorii, która trafiła do Gdańska, miasta gdzie nowe technologie są tak kluczowym elementem ekosystemu biznesowego – dodaje.

Źródło: Goyello

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz