//
czytasz...

Business Intelligence

Macrologic podczas Qlik Sense Tour 2016 pokaże, jak analizować dane w firmie

macrologic logo new

Polski dostawca systemów klasy ERP, spółka Macrologic jako partner Qlik Sense Tour 2016 doradzi, jak w innowacyjny sposób pracować z danymi dostępnymi w firmach. A wszystko dzięki nowoczesnym narzędziom do wizualizacji i odkrywania danych, które nie tylko ułatwią ich analizę, ale też przyśpieszą proces podejmowania decyzji biznesowych. Eksperci Macrologic podczas bezpłatnych warsztatów pokażą również, jak w szybki i łatwy sposób sporządzić interaktywny raport.

Spotkania w ramach cyklu Qlik Sense Tour 2016 odbędą się 14 czerwca w Gdańsku oraz 16 czerwca br. w Krakowie. Będą to całodzienne wydarzenia składające się z dwóch części – teoretycznej i warsztatowej. Pierwsza z nich zostanie poświęcona prezentacji narzędzia analitycznego Qlik Sense, podczas której eksperci Macrologic i Qlick pokażą uczestnikom demo produktu i omówią przykłady jego wdrożeń w firmach. W części warsztatowej uczestnicy spotkania będą mogli osobiście przekonać się, jak wygląda korzystanie z takich narzędzi w praktyce.

Qlik Sense Tour 2016 to dobra okazja, aby przekonać się na żywo, w warunkach szkoleniowych, jak wygodnie i efektywnie można pracować z danymi w firmie. Podczas konferencji pokażemy, jak działa aplikacja pozwalająca każdemu przedsiębiorcy na ich szybkie eksplorowanie. Zatem w Gdańsku i Krakowie nie powinno zabraknąć osób, które codzienne decyzje podejmują w oparciu o bardzo różnorodne informacje. A także tych, którym nie wystarczają standardowe raporty, ale chcą mieć sposób na pełne i kompleksowe wykorzystanie danych dostępnych w przedsiębiorstwie” – mówi Michał Nurzyński, ekspert spółki Macrologic.

Qlik Sense to narzędzie analityczne służące do wizualizacji i analizy danych, które daje możliwość wglądu w informacje praktycznie każdej osobie w firmie. Jak zaznacza Michał Nurzyński z Macrologic aplikacja ma wiele zalet, m.in. umożliwia proste tworzenie spersonalizowanych analiz wizualnych bez pomocy IT, szybkie uzyskiwanie wniosków za sprawą odpowiedniego zestawienia dużej ilości danych oraz automatyczne wiązanie ze sobą wykresów, tabel czy schematów. Qlik Sense jest wygodny w użytkowaniu, bo korzystanie z niego możliwe jest także za pomocą urządzeń przenośnych i dotykowych, takich jak smartfony czy tablety.

Macrologic zdobywał doświadczenie w tym zakresie, uruchamiając oprogramowanie Qlik Sense m.in. w firmie Best Foods Polska, dostawcy mrożonych owoców i warzyw do sektora handlu detalicznego oraz producentów żywności w całej Europie.  „Po wdrożeniu narzędzia analitycznego w ciągu dwóch miesięcy zmienił się sposób codziennej analizy danych o sprzedaży i zapasach w tej firmie. Ta łatwość uzyskiwania odpowiedzi sprawiła, że pracownicy zaczęli szukać w danych całkiem nowych informacji, a także stawiać nowe pytania” –  zaznacza Michał Nurzyński.

Udział w warsztatach Qlik Sense Tour 2016 jest bezpłatny. Może w nich uczestniczyć każdy przedsiębiorca, który zarejestruje się poprzez formularz dostępny w internecie.

Warsztaty w Gdańsku:

http://go.qlik.com/PO_2016_H1_Qlik_Sense_Tour_Macrologic_Gdansk_PRG_Registration_Partner.html

Warsztaty w Krakowie:

http://go.qlik.com/PO_2016_H1_Qlik_Sense_Tour_Macrologic_Cracow_PRG_Registration_Partner.html

Zarejestrowani uczestnicy powinny zabrać ze sobą na spotkanie własny laptop lub tablet – zaznaczają organizatorzy szkolenia.

Źródło: Macrlogic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz