//
czytasz...

Business Intelligence

Nowa wersja InForum BI Studio już dostępna

Producent oprogramowania klasy BI i BPM: firma DomData AG Sp. z o.o. oddała do użytku nową wersję systemu InForum BI Studio. Zakres modyfikacji objął takie obszary jak poprawa wydajności obliczeniowej i automatyzacja wybranych procesów biznesowych.

Czym jest InForum?

InForum BI Studio to platforma do budowy zaawansowanych systemów klasy Business Intelligence, wspomagających m.in. takie obszary jak: zarządzanie rentownością, planowanie i budżetowanie, controlling produkcji, controlling personalny, rachunek kosztów działań czy zarządzanie inwestycjami. Platforma InForum jest wyposażona w szereg narzędzi i scenariuszy umożliwiających prowadzenie wielowymiarowych analiz zarządczych, a także pozwalających na tworzenie kompleksowych systemów raportowania i planowania oraz bieżącego monitorowania dowolnych wskaźników ekonomicznych firmy i jej otoczenia.

Co nowego: Wyższa wydajność obliczeniowa, integracja z ORACLE.

W najnowszej wersji wprowadziliśmy szereg usprawnień, które pozwolą lepiej dopasować nasz system do wymagań klientów pod względem wydajności i automatyzacji przeliczeń stosowanych np. w systemach do planowania i budżetowania czy w narzędziach do analizy zdolności kredytowej kontrahentów. Dodatkowo, część procesów, która kiedyś była dostępna tyko dla administratorów rozwiązań budowanych na bazie InForum, teraz stanie się standardowym wyposażeniem użytkowników biznesowych – mówi Adam Janczewski, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Produktów BI w DomData AG Sp. z o.o. Kolejna istotna zmiana dotyczy integracji z bazami danych produkowanymi przez koncern ORACLE.  Dotychczas platforma InForum jak i budowane na niej dedykowane rozwiązania były osadzone na SQL Server. Najnowsza wersja będzie współpracować z wersjami Oracle 9g lub nowszymi. Same aplikacje biznesowe w dalszym ciągu będą wymagały systemu operacyjnego Windows. – kończy A. Janczewski.

Źródło: DomData AG

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz