//
czytasz...

Business Intelligence

Yetico S.A. wdraża oprogramowanie analityczne SIMPLE.BI

Yetico S.A. wdraża oprogramowanie analityczne SIMPLE.BI do zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa. Ten znany producent produktów styropianowych rozszerza zakres realizowanego już wdrożenia systemu SIMPLE.ERP o platformę do analiz biznesowych, która będzie dopełnieniem procesu optymalizacji realizowanych działań.

SIMPLE.BI Portal Raportowy to rozwiązanie dedykowane nie tylko dla menadżerów, lecz dla wszystkich osób w firmie, od których decyzji zależy optymalny przebieg realizowanych procesów. Ma ono na celu dostarczenie niezbędnych informacji ułatwiających podejmowanie decyzji zarówno strategicznych jak i operacyjnych. Taki zakres informacji jest gwarantowany przez rozbudowane mechanizmy integracji danych gromadzonych w dowolnym systemie dziedzinowym oraz wykorzystanie technologii OLAP i hurtowni danych.
SIMPLE.BI to wszechstronna, w pełni zintegrowana platforma klasy Business Intelligence, umożliwiająca budowę zarówno klasycznych systemów raportowania jak i korporacyjnych rozwiązań wspierających zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa (CPM – Corporate Performance Management)

Yetico S.A. to przedsiębiorstwo produkcyjne, którego podstawowym obszarem prowadzonej działalności jest wytwarzanie produktów styropianowych. Spółka zajmuje się również projektowaniem oraz wytwarzaniem urządzeń do produkcji styropianu oraz kompleksowych linii technologicznych dla wytwórni styropianowych.

Źródło: www.simple.com.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz