//
czytasz...

CRM

Outbox i Microsoft dyskutują o przyszłości CRM

Outbox, lider w zakresie wdrażania narzędzi usprawniających Customer Experience, ogłasza wzmocnienie partnerstwa z Microsoft w następstwie owocnych rozmów z Satyą Nadellą, CEO giganta z Redmont. Spotkanie obu firm odbyło się na początku listopada br., w czasie brytyjskiego Future Decoded.

Rozmowy przedstawicieli Outbox oraz CEO Microsoft odbyły się w trakcie Future Decoded 2014, corocznego wydarzenia branży nowych technologii. Zgromadzeni na spotkaniu liderzy i wizjonerzy eksplorowali polityczne, społeczne i ekonomiczne zmiany kształtujące oblicze biznesu dwudziestego pierwszego wieku.

W czasie wydarzenia, Nadella, wypowiadając się po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii jako CEO Microsoft, zakreślił jak firma, wspierana przez globalnie rozpoznawanych liderów i partnerów, kreować będzie nową generację innowacji technologicznych. Outbox otrzymał zaproszenie na spotkanie z Satyą Nadellą do przedyskutowania roli firmy w dostarczaniu CRM oraz mobilnych i chmurowych rozwiązań globalnym klientom.

Marcin Ciesielski, członek zarządu Outbox komentuje: To wielki zaszczyt. Nie tylko zostać zaproszonym na spotkanie z Satyą, przedstawicielem firmy będącej absolutnym technologicznym, globalnym liderem, lecz także doświadczyć jak dobrze na rynku EMEA rozpoznawalny jest Outbox. Tę pozycję osiągnęliśmy dzięki owocnej, ścisłej współpracy z Microsoft. Zarówno w obszarze chmury, jak i wdrożeń rozwiązania Dynamics. To niezwykle ekscytujący etap wspólnej drogi, zacieśniania więzi. Będziemy pracować nad utrzymaniem tych pozytywnych relacji z Satyą oraz Microsoft.

Źródło: Outbox

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz