//
czytasz...

Edukacja

UNIT4 najbardziej obiecującym dostawcą technologii dla edukacji

UNIT4, globalny lider w zakresie rozwiązań informatycznych wspierających zmiany w biznesie, został uznany przez magazyn CIO Review za jednego z najbardziej obiecujących dostawców technologii dla edukacji. Z rozwiązań firmy korzysta ponad 400 instytucji na całym świecie, w tym Harvard czy Oksford.

UNIT4 dostarcza systemy administracyjne dla sektora edukacji od 1993 roku. Dogłębne zrozumienie rynku umożliwiło opracowanie strategii zapewniania wsparcia dla sektora edukacji na skalę międzynarodową. Oprogramowanie UNIT4 ma za zadanie przede wszystkim upraszczać wszelkie procesy związane z wprowadzaniem zmian w instytucjach koncentrujących się osobach i usługach. Dzięki temu między innymi takie uczelnie jak Harvard, Oxford, Bristol czy Cranfield mogły stać się bardziej elastyczne i innowacyjne.

„Jesteśmy podręcznikowym przykładem organizacji, która jest w stanie ciągłej zmiany, a nasze systemy nie były wystarczająco nowoczesne, aby dotrzymać kroku tym zmianom. Chcieliśmy mieć możliwość przeprowadzenia zmian samodzielnie, szybko. Właśnie to oferują nam rozwiązania UNIT4, nie widzimy tego nigdzie indziej na rynku.” – powiedział Ian Sibbald, Dyrektor Finansowy z Uniwersytetu w Cranfield.

„Uniwersytet w Bristolu to duża i złożona organizacja i dlatego wymaga najlepszych systemów administracyjnych do obsługi realizacji strategicznych celów. Zważywszy na finansowe wyzwania stojące przez sektorem kształcenia, wydajność kluczowych procesów nabiera znaczenia.” – dodaje Andrew Nield, Dyrektor Finansowy z Uniwersytetu w Bristolu.

Doroczna lista firm jest układna przez grupę ekspertów i członków zespołu redakcyjnego CIO Review w celu promowania rozwoju technologii w edukacji.

„UNIT4 już od jakiegoś czasu jest wzorem we wprowadzaniu rewolucji w technologii edukacyjnej. Z przyjemnością doceniliśmy w tym roku ich doskonałość w opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań technologicznych.” – skomentował  Harvi Sachar, wydawca i założyciel CIO Review.

W Polsce częścią grupy UNIT4 jest UNIT4 TETA, czołowa wrocławska spółka, oferująca oprogramowanie dla biznesu, mająca w swojej ofercie także rozwiązanie dla sektora edukacji – TETA EDU.

“W Polsce w ostatnich dwóch latach, dzięki systemowi TETA EDU staliśmy się partnerem dla kolejnych 6 prestiżowych uczelni m.in. Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Opolskiej, czy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, dzięki czemu nasza obecność w sektorze edukacji dynamicznie wzrosła. System TETA EDU to kompleksowe połączenie rozwiązań klasy ERP, HR i BI z mocno rozbudowaną częścią do zarządzania projektami np. grantami, funduszami czy projektami badawczymi, co w przypadku uczelni wyższych jest szczególnie ważne. Konsekwentnie rozwijamy ofertę dla tego sektora, wpisując się tym samym w globalną strategię grupy UNIT4 ” – mówi Artur Sawicki, dyrektor zarządzający UNIT4 TETA.

Źródło: UNIT4

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz