//
czytasz...

ERP

1 000 000 użytkowników rozwiązań firmy IFS

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza, że oferowane przez nią rozwiązania, w tym IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie™ oraz IFS Zarządzanie Pracownikami Mobilnymi™, osiągnęły pułap jednego miliona aktywnych użytkowników. Klient firmy IFS, firma Linamar, rozszerza wykorzystanie systemu IFS Applications, stając się milionowym użytkownikiem systemu firmy IFS.

Firma Linamar — globalny producent z branży motoryzacyjnej i przemysłowej wdrożyła system firmy IFS w 2005 roku w celu obsługi procesów biznesowych. Od tego czasu firma nieustannie rozszerzała wykorzystanie systemu IFS Applications i obecnie korzysta z niego około 2600 pracowników z 37 zakładów w dziewięciu różnych krajach.

Podczas konferencji IFS World Conference 2015 w Bostonie Lori Gofton i Lorrie Weiss, reprezentantki firmy Linamar, otrzymały dyplom pamiątkowy „One Millionth User” (Milionowy Użytkownik).

„Jestem bardzo szczęśliwa, mogąc w imieniu firmy przyjąć to wyróżnienie. IFS Applications to system o wysokim stopniu elastyczności, dzięki któremu obniżamy koszty, zwiększamy produktywność i podejmujemy lepsze decyzje” — powiedziała Lori Gofton, kierownik ds. wdrożeń systemu IFS w firmie Linamar. „Co ciekawe, otrzymanie tego wyróżnienia zbiega się z naszą dziesiątą rocznicą korzystania z systemu IFS Applications, więc zwiększenie liczby naszych licencji nie mogło nastąpić w lepszym czasie — na pierwszy rzut oka widać wagę firmy IFS w obsłudze kluczowych procesów biznesowych firmy Linamar”. Prezes korporacji IFS, Alastair Sorbie, powiedział: „Z dumą ogłaszamy pozyskanie milionowego użytkownika naszych rozwiązań. Jest to krok milowy w historii naszej firmy i prawdziwe świadectwo odniesionego przez nas sukcesu na rynku. Bliska współpraca z firmami operującymi w obsługiwanych przez nas sektorach rynkowych oraz analiza ich opinii i sugestii pozwoliły nam opracować zaawansowane rozwiązania branżowe umożliwiające firmom elastyczne działania w dynamicznie i stale zmieniającym się świecie. Będziemy w dalszym ciągu dokładać starań, aby oferowane przez nas zaawansowane rozwiązania wspierały potrzeby naszych klientów.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz