//
czytasz...

ERP

DATEV.pl nowym strategicznym partnerem Sage ERP X3

sage logo rgb

Firma DATEV.pl Sp. z o.o., będąca Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, podpisała umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i usług dla systemu Sage ERP X3 w sektorze Mid-Market.

„Firma DATEV od wielu lat zajmuje się dystrybucją systemów Sage. Dzięki poszerzeniu zakresu współpracy o Sage ERP X3, może wspierać klientów działających w środowisku międzynarodowym, które nie jest jej obce. Rozwój sieci partnerów to kluczowy element naszej strategii, cieszę się więc, że wspólnie z nowym partnerem będziemy pracować nad rozwojem rynku Sage ERP X3 w Polsce” – mówi Maciej Lipkowski, Kierownik Projektów Wsparcia, Sage Mid-Market Polska.

„W ostatnim czasie trafia do nas coraz więcej zapytań ofertowych od coraz większych międzynarodowych firm. Naszym zadaniem jest sprostanie wszystkim wymaganiom klientów. Stawiamy na rozwój i nowoczesność, dlatego też zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę DATEV o rozwiązanie sprawdzone i dedykowanie tej grupie – System Sage ERP X3. Jesteśmy gotowi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających” – dodaje Piotr Franciszkowski, Prezes Zarządu DATEV.pl.

Sage ERP X3 to nowoczesny, wiodący na rynku międzynarodowym, zintegrowany system ERP wspierający zarządzanie w średnich i dużych organizacjach. Dostępny jest w polskiej wersji językowej oraz dostosowany do polskich regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. System pozwala uporządkować wewnętrzne procesy i wydajnie kontrolować przepływ informacji do klientów, dostawców i podwykonawców. Usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera prognozowanie i zarządzanie. To wydajne i sprawdzone rozwiązanie działa u ponad 4 000 firm z 60 krajów a korzysta z niego ponad 204 000 użytkowników. W Polsce Sage ERP X3 stanowi naturalne dopełnienie oferty Sage sp. z o.o., szczególnie w obszarze logistyki, dystrybucji oraz produkcji.

DATEV.pl Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych dla biegłych rewidentów, doradców podatkowych i biur rachunkowych w Polsce. Od trzech lat równie intensywnie koncentruje się na obsłudze przedsiębiorstw specjalizując się w spółkach polsko-niemieckich.W Polsce DATEV.pl może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w obsłudze klientów. Potencjał rozwojowy, dostęp do najnowszych technologii oraz stabilizację działania gwarantuje firmie właściciel – niemiecka spółdzielnia doradców podatkowych DATEV eG.

DATEV.pl oferuje produkty, których przydatność potwierdzona została w Polsce i na wymagających rynkach Wspólnoty Europejskiej. Dzięki możliwości korzystania z wiedzy i doświadczenia niemieckich doradców podatkowych, rozwiązania DATEV.pl przyczyniają się do kształtowania wysokich standardów pracy kancelarii polskich doradców podatkowych, biegłych rewidentów i przedsiębiorstw.

Źródło: Sage

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz