//
czytasz...

ERP

Dopasuj system ERP do potrzeb swojej firmy

Przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe potrzebują obecnie rozwiązań, które dopasowują się do ich indywidualnych wymagań, usprawniając procesy, zwiększając produktywność i optymalizując koszty. O tym, jak ważne jest uwzględnienie specyficznych potrzeb biznesowych organizacji przy wyborze systemu ERP, można dowiedzieć się więcej podczas bezpłatnej konferencji „Microsoft dla biznesu – elastyczne rozwiązanie klasy ERP dla Twojej firmy” organizowanej przez firmy NAV24 i Microsoft, która odbędzie się  17 kwietnia 2015 roku o godz. 9.00 w Hotelu Qubus w Bielsku-Białej. Spotkanie dedykowane firmom z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej będzie obfitować w szereg prelekcji dotyczących zaawansowanych możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV, które pozwalają firmom podnosić wydajność, a – tym samym – zwiększać konkurencyjność rynkową.

Chcemy zaprezentować uczestnikom spotkania ogromny potencjał rozwiązania Microsoft Dynamics NAV. To nie tylko nowoczesne, elastyczne i kompleksowe oprogramowanie biznesowe klasy ERP, które dopasowuje się do potrzeb każdej organizacji z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej, lecz także odpowiedź na współczesne wyzwania biznesu i solidna baza do podejmowania decyzji – komentuje Arkadiusz Leśniak, Prezes Zarządu NAV24 Sp. z o.o.

Podczas konferencji oprócz przedstawicieli firmy NAV24 i Microsoft swoimi doświadczeniami w zakresie systemu Microsoft Dynamics NAV podzieli się Grzegorz Tymofiewicz, Dyrektor Sprzedaży w firmie Silspek Rubber, i Wojciech Borowiec, Dyrektor Operacyjny w Grupie Wójcik Fashion, a także gość specjalny – prof. dr hab. inż. Józef Matuszek z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Tematykę finansowania projektów IT poruszą natomiast Izabela Żelichowska, Współwłaściciel IR Consulting S., oraz Piotr Pająk, Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych w IBM Global Financing.

– Systemy ERP to rozwiązania szyte na miarę XXI wieku. Zapewniają automatyzację procesów biznesowych, mobilność, otwartość i dedykowaną funkcjonalność, intuicyjność i łatwość użytkowania, a także stabilność i bezpieczeństwo. Oferują przy tym nowoczesną architekturę organizacji przedsiębiorstwa, nowoczesne narzędzia kontrolingowe i usprawnienie komunikacji z kontrahentami. Możliwości rozwiązań ERP są przeogromne, o czym najlepiej świadczy ich popularność. Z systemu Microsoft Dynamics NAV korzystają blisko 2 miliony użytkowników w prawie 100 tysiącach firm na całym świecie, a liczba ta ciągle wzrasta. Gorąco zachęcamy do udziału w konferencji, podczas której będzie można poznać wszystkie korzyści, jakie oferuje Dynamics NAV – dodaje Arkadiusz Leśniak, Prezes Zarządu NAV24 Sp. z o.o.

Cieszymy się, że wspólnie z NAV24 będziemy mogli zaprezentować innowacyjne możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z obsługi i spełnienie ich potrzeb związanych z rodzajem wykonywanej pracy. Uczestnicy konferencji będą mogli sami się o tym przekonać – podsumowuje Monika Burdach, Partner Sales Executive for Dynamics NAV, Microsoft.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie www.nav24.pl.

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz