//
czytasz...

ERP

Firma Dierre wybrała rozwiązanie Sage ERP X3

sage logo rgb

W grudniu 2013 roku firma Dierre podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3. Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy. Dopiero wyniki tej analizy, wszystkich możliwości i korzyści płynących z zastosowania systemu ERP, spowodowały podjęcie decyzji o zakupie rozwiązania Sage ERP X3. W procesie analizy zweryfikowana została pozytywnie możliwość implementacji rozwiązania również w innych firmach międzynarodowej grupy, jaką jest Dierre.

W Polsce głównym powodem wyboru Sage ERP X3 była wymiana systemu Symfonia na bardziej wydajne i zaawansowane rozwiązanie, wspierające procesy biznesowe klienta.

W kontekście całej grupy wdrożenie ERP ujednolica zarządzanie, ze szczególnym wsparciem w obszarze produkcji.

Umowa pomiędzy Dierre a Sage obejmuje wszystkie obszary zintegrowanego systemu Sage ERP X3 (Zakupy, Magazyny, Produkcja, Sprzedaż, Finanse i Księgowość). Rozwiązanie zwiększy wydajność firmy, usprawni zarządzanie projektami inwestycyjnymi oraz uprości procesy produkcyjne poprzez zastosowanie konfiguratora wyrobów gotowych.

Z systemu w Polsce ma korzystać 15 użytkowników.


O firmie Dierre:

Spółka Dierre, założona w 1975 roku, jest światowym liderem w produkcji drzwi antywłamaniowych oraz leaderem we Włoszech w produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznej stolarki drzwiowej i okiennej. Grupa Dierre od zawsze inwestowała znaczące środki w produkcyjną stronę swej działalności. Dzięki temu mogła umocnić pozycję najbardziej zaawansowanej technologicznie spółki w branży. Aby połączyć standaryzację produkcji z jak najwyższą personalizacją, jakiej domaga się rynek, spółka Dierre postawiła na oprogramowanie, procesy i technologię, zaprojektowane specjalnie na jej potrzeby, z mocnym naciskiem położonym na ochronę środowiska. Firma ma swoje oddziały w Hiszpanii, Portugalii, Francji i w Polsce. W 1996 roku firma otrzymała certyfikat UNI EN ISO 9001. Firma aktywowała usługę Superservice dotyczącą produkcji i dostawy (72 godz.), wprowadzony został również patent na zamek D-Code, drzwi Elettra, linię drzwi przeciwpożarowych do hoteli Opera. W 2000 roku produkuje już ponad 180 000 drzwi antywłamaniowych w 7 zakładach produkcyjnych, przy zatrudnieniu 750 pracowników. W 2008 roku zapadła decyzja o budowie siedziby w Polsce.

Źródło: Sage

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz