//
czytasz...

ERP

Firma Renco Electronics stawia na system IFS Applications, aby zwiększyć wydajność globalnego łańcucha dostaw

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Renco Electronics Inc., lider na rynku projektowania, produkcji i globalnej dystrybucji transformatorów, induktorów, dławików i cewek, wybrała system IFS Applications™ w celu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz działań prowadzonych na skalę światową.

Firma Renco Electronics, z siedzibą w Rockledge na Florydzie, wdraża system IFS Applications, aby poprawić wydajność zakładów produkcyjnych w Rockledge i w chińskim mieście Dongguan, a także w magazynie i centrum logistycznym w Hongkongu. Firma Renco Electronics przewiduje, że system IFS Applications pomoże zmniejszyć wartość zapasów o 35 procent.

„Potrzebowaliśmy jednego rozwiązania dla całej firmy, które pomogłoby zwiększyć kontrolę kosztów materiałów i pracy, zwłaszcza w przypadku nagłego wzrostu zamówień” — mówi Edward Rensing, prezes Renco Electronics. „Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoli nam ocenić wydajność firmy i wprowadzić konieczne zmiany na bieżąco, a także zmniejszać nakłady pracy w prowadzonych procesach i zapasy surowców oraz rozwijać działalność przy mniejszym obciążeniu firmy”.

„Uproszczony łańcuch dostaw pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów, szczególnie w przypadku wieloodziałowych producentów działających w wielu krajach” — mówi Mike Lorbiecki, zastępca prezesa ds. sprzedaży i produkcji projektowej IFS North America. „Dzięki zaawansowanemu komponentowi IFS Applications do zarządzania łańcuchem dostaw firma Renco Electronics zastąpi cztery niezintegrowane, wcześniej używane systemy i zoptymalizuje swoje globalne procesy”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz