//
czytasz...

ERP

Firma wydobywcza Songa Offshore wybiera system firmy IFS

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że międzynarodowa firma Songa Offshore działająca w sektorze odwiertów śródoceanicznych w obszarze Basenu Północnoatlantyckiego zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ do wsparcia jej lądowych i morskich działań. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości około 40 milionów koron norweskich.

Firma Songa Offshore posiada pięć półzanurzalnych platform wiertniczych oraz cztery dodatkowe platformy, które zostaną uruchomione w 2014 i 2015 roku. Firma wybrała system IFS Applications do wsparcia swoich lądowych i morskich działań z zakresu utrzymania ruchu, łańcucha dostaw, zarządzania projektami i finansów. Wdrażane rozwiązanie obejmuje również wsparcie replikacji i zarządzania dokumentacją.

„Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ jest to wszechstronne i sprawdzone w branży rozwiązanie, dzięki któremu ustandaryzujemy nasze procesy biznesowe” — powiedział prezes firmy Songa Offshore, Bjørnar Iversen. „Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications wesprze nasze działania oraz zwiększy ich wydajność i efektywność”.

„Pozyskanie tego ważnego klienta stanowi potwierdzenie naszej pozycji lidera w sektorze ropy i gazu, jak również wieloletniego doświadczenia firmy IFS w oferowaniu firmom wydobywczym zintegrowanych rozwiązań branżowych” — powiedział Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia. „Z wielką przyjemnością będziemy wspierać firmę Songa Offshore w jej dążeniu do objęcia pozycji wiodącej firmy działającej w obszarze Norweskiego Szelfu Kontynentalnego. Z optymizmem patrzymy na rysującą się przed nami długą i owocną współpracę”.

IFS szacuje, że klient rozpocznie korzystanie z produktu z końcem 2014 roku.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz