//
czytasz...

ERP

IFS Applications w chmurze Windows Azure

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że oparty na komponentach system klasy ERP IFS Applications 8™ pomyślnie przeszedł testy i jest certyfikowany do uruchamiania w chmurze Windows Azure firmy Microsoft.

Współcześnie przedsiębiorstwa przenoszą coraz częściej swoje standardowe aplikacje biurowe, systemy obsługi korespondencji elektronicznej, a także aplikacje współpracy grupowej do chmur publicznych — takich jak Windows Azure. Odpowiedzią firmy IFS na rosnące zainteresowanie obsługą aplikacji biznesowych w chmurze jest certyfikacja i wsparcie dla systemu IFS Applications w chmurze Windows Azure. Może on być również wdrażany w chmurze prywatnej przy wykorzystaniu Hyper-V w systemie Windows Server firmy Microsoft.

„Dzięki certyfikacji systemu IFS Applications dla Windows Azure nasi klienci mają możliwość wyboru scenariusza: wdrożenie lokalne lub w chmurze” — mówi Dan Matthews, CTO IFS. „Zdecydowaliśmy się na certyfikację dla platformy Windows Azure ze względu na jej szerokie możliwości technologiczne zapewniające pełną obsługę systemu IFS Applications”.

„Windows Azure to otwarta, elastyczna i skalowalna platforma, która umożliwia klientom wdrażanie aplikacji oraz zarządzanie nimi z wykorzystaniem globalnej sieci centrów danych firmy Microsoft” — mówi Steven Martin, dyrektor generalny ds. chmury Windows Azure w firmie Microsoft. „Cieszy nas, że firma IFS zdecydowała się na rozszerzenie scenariuszy wdrożeń o chmurę Windows Azure, co umożliwi naszym wspólnym klientom wykorzystanie pełnego potencjału przetwarzania danych w chmurze”.

Wszystkie główne komponenty systemu IFS Applications 8 spełniły wymogi certyfikacji w chmurze Windows Azure i są objęte wsparciem producenta. Wyniki przeprowadzonych przez firmę IFS testów systemu IFS Applications potwierdzają, że działa on w chmurze Windows Azure z taką samą wydajnością, jak jego wersja wykorzystująca lokalne serwery i pamięci masowe.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz