//
czytasz...

ERP

Linie lotnicze Emirates wybrały IFS Applications do obsługi nowego centrum remontów silników

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Emirates — jedne z najszybciej rozwijających się międzynarodowych linii lotniczych, operujące najmłodszą flotą samolotów — wybrały IFS Applications™ 8 z myślą o nowym centrum remontów silników w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozwiązanie będzie wykorzystywane do zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi, w tym obsługą techniczną, naprawami i remontami (MRO) oraz do zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa (CPM). Umowa dotyczy licencji i usług o wartości przekraczającej 6 milionów USD.

W 2011 roku linie lotnicze Emirates zaprezentowały najnowocześniejsze w Azji centrum remontów silników, zlokalizowane w Dubaju. Zajmuje ono powierzchnię 90 000 metrów kwadratowych i ma służyć jako wewnętrzne centrum remontów silników.

System IFS Applications będzie wspomagał zarządzanie wszystkimi elementami działalności centrum, przez które docelowo ma przechodzić nawet 300 silników rocznie. W ramach rozwiązania udostępniona zostanie funkcja Complex MRO, którą wdrożono już w przedsiębiorstwach Finnair i Alitalia Maintenance Systems, a także zaawansowane mechanizmy CPM oraz zintegrowana obsługa finansów i zasobów ludzkich.

„Emirates to jedne z najbardziej dynamicznych linii lotniczych na świecie, a należące do tej firmy nowe centrum remontów silników z pewnością wyznaczy nowe standardy branżowe w zakresie skutecznej realizacji procesów z dziedziny MRO” — mówi Ian Fleming, dyrektor zarządzający, IFS Middle East, Africa and South Asia. „Z dumą uczestniczymy w tym projekcie, który potwierdza naszą czołową pozycję w sektorze lotnictwa”.

Zakończenie wdrożenia planowane jest na pierwszą połowę 2014 roku.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz