//
czytasz...

ERP

LST-Soft Sp. z o.o. nowym partnerem w obszarze rozwiązania Sage ERP X3

sage logo rgb

W ostatnich dniach została podpisana umowa partnerska pomiędzy firmami Sage Sp. z o.o. i LST-Soft Sp. z o.o. Na jej podstawie LST-Soft staje się partnerem handlowym i usługowym w obszarze systemu Sage ERP X3.

Celem współpracy jest wykorzystanie wieloletnich doświadczeń LST-Soft w zakresie dystrybucji i wdrażania systemów wspomagających zarządzanie dla zwiększenia udziału systemu Sage ERP X3 na polskim rynku. LST-Soft tworzy i rozwija własne oprogramowanie, które uzupełnia funkcjonalność Sage ERP X3.

Po wnikliwej analizie rynku producentów systemów ERP dla firm średniej wielkości postawiliśmy na współpracę z Sage – powiedział Marek Suszczyk, Dyrektor Generalny LST-Soft. O naszej decyzji przesądziła silna pozycja Sage na rynku i klarowna wizja dalszego rozwoju oferowanych przez Sage produktów. System Sage ERP X3 oferuje szeroką funkcjonalność, dużą elastyczność, ale też daje się stosunkowo łatwo i szybko wdrażać. Bardzo ważne dla nas było również prezentowane przez Sage profesjonalne podejście do budowy sieci partnerskiej. Jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji Sage ERP X3 na polskim rynku i będzie jednym z motorów dalszego rozwoju LST-Soft.

LST-Soft Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w celu świadczenia usług programistycznych oraz outsourcingowych w zakresie technologii informatycznych dla biznesu. W swoich strukturach skupia osoby o wieloletnim doświadczeniu i dużej wiedzy w zakresie projektowania, wdrażania i administracji rozwiązaniami informatycznymi (ERP, CRM, DMS, portale internetowe). Firma tworzy i rozwija własne oprogramowanie dla biznesu, uzupełniające systemy ERP w zakresie zarządzania kadrami i płacami (iPersonel) oraz mobilnym serwisem (iService).

Źródło: Sage

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz