//
czytasz...

ERP

Nowa aplikacja do zarządzania czasem pracy i urlopami – Comarch ERP e-Pracownik

comarch logo

Comarch ERP e-Pracownik, nowa aplikacja przygotowana przez Comarch, to przede wszystkim ułatwienie i przyspieszenie operacji związanych z ewidencją czasu pracy. Poprzez nowe narzędzie pracownik może zgłaszać zdalnie swoje nieobecności, a pracodawca – bez dodatkowych formalności, takich jak wizyta pracownika w dziale kadr, czy papierowe formularze – może je zdalnie zatwierdzać.

Aplikacja umożliwia szybkie tworzenie indywidualnych planów pracy i wyświetlanie ich w układzie miesięcznym, 7- i 5-dniowym, a dodatkowo kontroluje przestrzegania wymaganej zgodnie z polskim prawem 11-godzinowej przerwy dobowej w pracy. Każdy pracownik, mając dostęp do aplikacji Comarch ERP e-Pracownik, może rejestrować swój czas pracy, zgłaszać urlopy oraz sprawdzać dostępne limity nieobecności. Pracodawca czy kierownik danego działu może w każdym momencie zarządzać czasem pracy swoich pracowników. W Comarch ERP e-Pracownik można budować strukturę podległościową firmy oraz przydzielać dostęp do poszczególnych funkcji wybranym pracownikom.

– Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców stworzyliśmy funkcjonalne i użyteczne narzędzie ułatwiające i przyspieszające procesy związane z zarządzaniem czasem pracy. Chcemy, aby aplikacja była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, dlatego postawiliśmy na łatwy w obsłudze i dynamicznie dopasowujący się do rozmiaru urządzenia interfejs. Dzięki aplikacji pracownik może w bardzo prosty sposób zgłosić urlop korzystając ze swojego smartfona lub tabletu – mówi Ewa Mielec, kierownik projektu Comarch ERP e-Pracownik.

Z aplikacji Comarch ERP e-Pracownik można korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Aplikacja działa na komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie. Program dynamicznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.

– Na podstawie sugestii, płynących ze współpracy z przedsiębiorstwami, które testowały aplikację, już pracujemy nad jej rozwojem. W kolejny wersjach planujemy obsługę delegacji oraz dostęp pracowników do dokumentów, np. kwitów wypłat czy deklaracji PIT – dodaje Ewa Mielec.

Comarch ERP e-Pracownik współpracuje z programem do obsługi płacowo-kadrowej dostępnym w ramach Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.

Więcej informacji oraz możliwość przetestowania aplikacji można uzyskać na stronie internetowej producenta

 

 

Źródło: www.comarch.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz