//
czytasz...

ERP

Pipavav – największa indyjska stocznia – wdroży system IFS Applications

IFS logo

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Limited (PDOC) wdroży system IFS Applications™ w celu wsparcia działalności związanej z budową i remontami statków. Rozwiązanie to usprawni działalność firmy PDOC w zakresie realizacji projektów, wykonywaną w stoczni o powierzchni 841 akrów w miejscowości Gujarat w Indiach.

IFS Applications to kompleksowa platforma obejmująca zaawansowane rozwiązanie wspierające realizację projektów (project-based solution; PBS), umożliwiająca jednocześnie kontrolę kosztów oraz harmonogramowanie w czasie rzeczywistym. System usprawni działalność firmy PDOC i przyczyni się do zwiększenia jej efektywności dzięki zastąpieniu wielu niezależnych systemów informatycznych jednym, zintegrowanym rozwiązaniem.

„Dotychczasowa współpraca firmy IFS z innymi stoczniami na świecie pozwoliła nam podjąć tę decyzję bez wahania” — mówi Rajiv Shukla, prezes zarządu firmy Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Ltd. „Nasza działalność wyróżnia się dynamicznym rozwojem i orientacją na realizację projektów, a zintegrowane, sprawdzone rozwiązanie firmy IFS zapewni nam wsparcie w zakresie zarządzania projektami w obszarach funkcjonalnych. Nasza firma realizuje również projekty remontowe i modernizacyjne statków oraz instalacji morskich. System firmy IFS zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji zadań z obszaru napraw i obsługi technicznej. Budowany obecnie drugi suchy dok, znaczna liczba zamówień, niedawno zrealizowana dostawa pięciu masowców Panamax o nośności 74 500 DWT oraz wielu zaopatrzeniowców dla platform wiertniczych i wydobywczych dowodzą naszej skuteczności w zakresie realizacji zamówień”.

„Cieszymy się z możliwości współpracy z dynamicznie rozwijającą się organizacją, taką jak firma Pipavav” — mówi Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, Africa and South Asia. „Nowoczesny dział projektowo- konstrukcyjny firmy Pipavav oraz jej motywacja do rozwoju w połączeniu z planowanym wdrożeniem światowej klasy systemu — takiego jak IFS Applications — dowodzą jej dążenia do wdrażania najlepszych na świecie praktyk biznesowych, zwiększania skuteczności oraz optymalizacji procesów zarządzania przedsiębiorstwem”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz