//
czytasz...

ERP

Sage wprowadza chmurowe rozwiązanie do zarządzania biznesem

sage logo rgb

Nowe działające w chmurze rozwiązanie Sage X3 zapewnia rozwijającym się średnim firmom elastyczne narzędzie do zarządzania biznesem. Jest o wiele tańsze i mniej skomplikowane od typowych systemów ERP.

Podczas Sage Summit 2015, odbywającego się w Nowym Orleanie, firma Sage ogłosiła udostępnienie Sage X3 w chmurze. Tym samym średniej wielkości firmy zyskały szansę korzystania z ogromnych możliwości sztandarowego rozwiązania Sage – znanego wcześniej pod nazwą Sage ERP X3 – bez konieczności poświęcenia sprawności i elastyczności biznesowej na rzecz integracji z systemem ERP.  Sage X3, dzięki temu, że jest szybkim, prostym i elastycznym rozwiązaniem, pozwala przedsiębiorstwom odzyskać kontrolę nad złożonymi procesami oraz znacząco zwiększa ich wydajność. Od 31 lipca Sage X3 będzie dostępne jako usługa w chmurze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, nieco później Wielkiej Brytanii. W pozostałych krajach (w tym także w Polsce) będzie wprowadzane stopniowo w latach 2015-2016.

Sage X3 jest wszechstronnym rozwiązaniem, które łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb i strategii informatycznych firmy. Może być użytkowane w chmurze, z wykorzystaniem własnych urządzeń lub w infrastrukturze hostowanej przez jednego z certyfikowanych partnerów Sage. W każdym wypadku system zachowuje identyczne funkcjonalności, a dostęp do zasobów przedsiębiorstwa jest możliwy przez internet oraz z urządzeń mobilnych.

Średniej wielkości firmy napotykają szczególne wyzwania” – powiedział Ray Boggs, Wiceprezes ds. Badań Średnich i Małych Firm w IDC. „Z jednej strony są dość duże, aby mieć poważne potrzeby związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem, z drugiej zaś posiadają ograniczone możliwości czasowe i finansowe, które mogą przeznaczyć na wdrożenie kompleksowego rozwiązania”. Boggs zauważył, że Sage X3 zapewnia zarówno elastyczność wdrożenia (publiczna chmura, prywatnie hostowane środowisko lub stacjonarna infrastruktura klienta), jak i ceny, na które średnia firma może sobie pozwolić. Ponadto, odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, którzy coraz częściej oczekują mobilności rozwiązań umożliwiających zdalną pracę.

Rich Spring, dyrektor ds. przychodów w Sage North America, powiedział: „Utrata przejrzystości i kontroli procesów jest częstą bolączką kierownictwa wielu rozwijających się firm. Sage X3 jest spójnym rozwiązaniem umożliwiającym przedsiębiorstwom efektywne zarządzanie procesami biznesowymi i kontrolę wyników we wszystkich obszarach organizacji. Naszym zadaniem jest uproszczenie prowadzenia firmy, dzięki czemu przedsiębiorca może skoncentrować się na tym, co robi najlepiej – na pozyskiwaniu nowych klientów i rozwijaniu biznesu.”

Sage X3 został szczegółowo omówiony podczas Sage Summit, corocznego spotkania organizowanego przez Sage. W tym roku wydarzenie odbywa się w dniach 27-30 lipca 2015 roku w centrum konferencyjnym Ernest N. Coinvention Center w Nowym Orleanie.

Źródło: Sage

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz