//
czytasz...

ERP

SMS z InsERT nexo

insert logo

Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w najnowszej wersji systemu InsERT nexo.

W już dostępnej 11 wersji systemu InsERT nexo pojawiła się funkcja wysyłania wiadomości SMS bezpośrednio z programów: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo oraz Biuro nexo. Usługa doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnym, jak i masowym kontakcie z klientami, kontrahentami, pracownikami czy wspólnikami. Tą drogą można łatwo wysłać np. wiadomość o prowadzonej lub planowanej promocji, informację o nieuregulowanej fakturze lub zbliżającym się terminie płatności, a także przypomnienie o dostarczeniu raportu.

Użytkownicy InsERT nexo mają do wyboru dwie taryfy usługi SMS: Standard, w której jako nadawca pojawia się losowy numer i PRO, która umożliwia określenie nazwy nadawcy.

Po łatwej aktywacji użytkownicy otrzymują bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub 5 SMS-ów PRO, dzięki którym mogą sprawdzić, jak działa usługa. Na ich wykorzystanie mają 45 dni. Niewykorzystane SMS-y przechodzą do pakietu wykupionego w ramach abonamentu.

Użytkownicy usługi SMS w InsERT nexo mają także możliwość przejścia z pakietu Standard na wersję PRO wraz z przeliczonymi, niewykorzystanymi SMS-ami.

InsERT nexo to jednolita technologicznie i zintegrowana funkcjonalnie  linia systemów kompleksowo wspierająca zarządzanie małymi i średnimi firmami. Systemy InsERT nexo dostępne są również w wersji PRO, rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności i umożliwiającej indywidualne modyfikacje. Użytkownicy InsERT nexo mają możliwość aktualizowania systemów oraz archiwizowania swoich danych dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja, które pracują w chmurze na platformie Windows Azure. Mają także zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych dzięki mobilnej aplikacji InsERT nexo LINK działającej na urządzeniach z systemem Windows Phone.

Żródło: InsERT

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz