//
czytasz...

ERP

Spółka Trend Glass konsoliduje i integruje dane oraz procesy, dzięki systemowi Sage ERP X3

sage logo rgb

Firma Sage poinformowała, że 17 czerwca 2013 roku spółka Trend Glass podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3.

Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy. Dopiero wyniki tej analizy, wszystkich możliwości i korzyści płynących z zastosowania tego systemu, spowodowały podjęcie decyzji o zakupie rozwiązania Sage ERP X3. Głównym celem wdrożenia wybranego  oprogramowania ma być usprawnienie procesów biznesowych wewnątrz spółek grupy Trend Glass, zapewnienie dalszego i stabilnego rozwoju firmy, jak również  umożliwienie sprawnego zarządzania wszystkimi spółkami grupy w jednolitej strukturze organizacyjnej.
Umowa obejmuje wszystkie obszary zintegrowanego systemu Sage ERP X3 (Zakupy, Magazyny, Produkcja, Sprzedaż, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe).
Sage ERP X3 umożliwia automatyzację operacji wykonywanych w ramach lokalizacji jednej firmy oraz w ramach firm jednej grupy. Dzięki temu rozwiązaniu, klient będzie miał możliwość pełnej analizy kosztów i rentowności produkcji oraz analizy wydajności. Z systemu docelowo ma korzystać 84 użytkowników.

O Trend Glass Sp. z o.o.:

Trend Glass sp. z o.o. to radomska huta szkła, która została założona w 2003 roku, a jej początki oraz związki właścicieli z hutnictwem szkła sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. W ciągu dekady nieprzerwanej działalności firma stała się jednym z czołowych i prężnie działających producentów i dystrybutorów szkła gospodarczego – dekoracyjnego oraz użytkowego. Firma stawia na ciągły i dynamiczny rozwój zarówno pod względem technologicznym jak i organizacyjnym.

Źródło: www.sage.com.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz