//
czytasz...

ERP

Totalizator Sportowy z ERP od Macrologic

Macrologic wdrożył w Totalizatorze Sportowym pakiet rozwiązań wspierających zarządzanie, obejmujący następujące systemy: Xpertis Finanse, Xpertis Personel, Xpertis Logistyka, Xpertis Controlling oraz narzędzia do zarządzania lokalami.

Dzięki Xpertisowi Totalizator może zarządzać zasobami w sposób spójny i w pełni zintegrowany, co umożliwia sprawną kontrolę nad realizowanymi w firmie procesami. W wyniku automatyzacji wielu codziennych czynności spółka wyeliminowała błędy wynikające z pomyłek ludzkich, a także znacząco  usprawniła realizację tych czynności.

Elastyczność Xpertisa pozwala dostosowywać go do oczekiwań, a także rozbudowywać zgodnie z naszymi potrzebami i tendencjami na rynku. Dzięki temu, że Macrologic ciągle aktualizuje i rozwija swoje produkty, użytkowane przez nas rozwiązania są zawsze nowoczesne i odpowiadają na zmieniające się potrzeby. Xpertis pozwala nam także porządkować i systematyzować obsługę procesów — podsumowuje Jacek Włoda, Dyrektor Departamentu Informatyki Totalizatora Sportowego.

Użytkowane przez spółkę systemy z rodziny Xpertis są w pełni kompatybilne, dzięki czemu stanowiły odpowiednią bazę dla wdrożenia rozwiązań wspierających w rachunkowości zarządczej i controllingu. Obecnie w ramach tych rozwiązań Totalizator w pełni wykorzystuje podstawowy model ewidencyjny, na bieżąco zasilany danymi i uwzględniający wszystkie pozycje budżetowe spółki.

Xpertis Controlling pozwala nam na szybszą i łatwiejszą analizę danych. To także duże wsparcie w procesie budżetowania, a także w sprawozdawczości — mówi Jolanta Wysoczyńska, Kierownik Zespołu Rachunkowości Zarządczej w Departamencie Rachunkowości Zarządczej i Audytu Wewnętrznego w Totalizatorze Sportowym.

Totalizator planuje rozbudowę rozwiązań controllingowych. — Wraz z dodawanymi kolejnymi funkcjonalnościami nasze apetyty rosną. W najbliższej przyszłości chcemy rozwinąć model do badania rentowności produktów — podsumowuje Jolanta Wysoczyńska.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. to jedyna w Polsce spółka z sektora gier liczbowych i loterii pieniężnych. Wszystkie produkty spółki obecnie są sprzedawane pod jedną główną marką – LOTTO. Sieć sprzedaży to ponad 13 tysięcy placówek, z czego 800 punktów to kolektury własne.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz