//
czytasz...

ERP

UNIT4 TETA na PWr: Przeszkolonych 200 użytkowników kluczowych

Firma UNIT4 TETA poinformowała o zakończeniu  kolejnego etapu wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego ERP TETA Constellation na Politechnice Wrocławskiej.

Wdrożenie dotyczy kluczowych obszarów zarządzania zasobami uczelni (Kadry i Płace, Zarządzanie Finansami, Zarządzanie Majątkiem Trwałym, Zarządzanie Zamówieniami, Planowanie, Budżetowanie i Prognozowanie). Zakończona III faza polegała na stworzeniu środowiska testowego dla zapoznania klienta z rozwiązaniem. Przeprowadzona została migracja wstępna, szkoleniowa i szkolenie użytkowników kluczowych. Przy tak dużej skali wdrożenia migracja dotyczyła setek tysięcy danych podstawowych i transakcyjnych.

Na obecnym etapie UNIT4 TETA przygotowuje się do przeprowadzenia testów akceptacyjnych i integracyjnych w środowisku testowym. Należy uznać, że zarówno projekt, jak i klient są bardzo wymagający. Sam projekt stanowi poważne przedsięwzięcie nie tylko techniczne, ale i organizacyjne.


Wdrożenie oprogramowania TETA Constellation na Politechnice Wrocławskiej to kolejny projekt UNIT4 TETA w sektorze szkolnictwa wyższego w Polsce. Jest to jedno z największych wdrożeń systemów zarządzania zasobami uczelni w Polsce i może otworzyć wrocławskiej firmie drzwi do kolejnych umów w sektorze edukacji. Proces wdrożenia jest z pewnością śledzony przez inne duże uczelnie, które poszukują najlepszego rozwiązania dla siebie.

Sektor szkolnictwa jest strategiczny dla całej Grupy UNIT4 na świecie. UNIT4 posiada dominującą pozycję w zakresie rozwiązań dla uczelni wyższych w Anglii i Skandynawii.

Źródło: UNIT4 TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz