//
czytasz...

ERP

Yepsan Defense and Aviation Industry Inc. – turecki producent z sektora lotnictwa i obrony – wdraża system IFS Applications

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Yepsan Defense and Aviation, jeden z czołowych tureckich producentów specjalnych blach metalowych dla przemysłu obronnego, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, zarządzanie jakością, dystrybucja i zarządzanie finansami, w nowym zakładzie wytwórczym w Ankarze.

Założona w 2011 roku firma Yepsan Defense and Aviation jest jednym z wiodących producentów blach aluminiowych, tytanowych i stalowych, zajmuje się także obróbką mechanicznej części. Firma jest częścią koncernu Yepsan Inc., świadczącego usługi dla tureckiego sektora obrony od 1995 roku.

System IFS Applications zostanie wdrożony w nowym zakładzie firmy Yepsan Defense and Aviation, który po osiągnięciu pełnej mocy produkcyjnej uzyska roczną wydajność rzędu 30 000 ton. Korzyści płynące z wdrożenia systemu IFS Applications to między innymi możliwość śledzenia łańcucha dostaw, a także większa niezawodność i wydajność.

„Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego wszechstronną funkcjonalność, a także bardzo duże doświadczenie firmy IFS we wspieraniu globalnych organizacji z sektora lotnictwa i obrony” — powiedział Neriman Sarı, przedstawiciel zarządu firmy Yepsan Defense and Aviation. „Nasz nowy zakład produkcyjny korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych w przemyśle obronnym i jesteśmy przekonani, że przy wsparciu firmy IFS zakład ten osiągnie niezwykle wysoką wydajność”.

„Cieszy nas, że firma Yepsan Defense and Aviation dołączy do grona naszych cieszących się światowym uznaniem klientów z sektora lotnictwa i obrony i liczymy na wieloletnią, korzystną dla obu stron współpracę” — powiedział Ergin Ozturk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu IFS Turkey. „Globalny sektor lotnictwa i obrony to jeden z segmentów, na których się szczególnie skupiamy i cieszy nas, że w naszej ofercie znajduje się rozwiązanie biznesowe o kompleksowej funkcjonalności”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz