//
czytasz...

HR

IFS opracowuje rozwiązanie do zarządzania pracownikami w firmach w sektorze ropy i gazu

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, wprowadza na rynek rozwiązanie do zarządzania pracownikami w sektorze ropy i gazu, które opracowuje przy współpracy z klientami − firmami Odfjell Drilling i Archer (obie stanowią czołówkę w branży naftowej) oraz aktualnymi użytkownikami rozwiązania IFS Applications™ for Offshore Service.

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz planowanie potrzeb kadrowych w sektorze ropy i gazu wiąże się z licznymi, obowiązującymi lokalnie przepisami. Dla firm o zasięgu globalnym przestrzeganie ustaleń i przepisów obowiązujących w danym kraju często oznacza utrudnienie.

W przypadku firm działających w sektorze ropy i gazu zarządzanie personelem i alokowanie pracowników z reguły stanowi złożony proces, którym kieruje się za pomocą specjalnie przygotowanych do tego systemów zewnętrznych. Aby rozwiązać ten problem, firma IFS wprowadza na rynek nowy moduł do zarządzania personelem i planowaniem alokacji pracowników, który będzie stanowić zintegrowaną część systemu IFS Applications, zapewniając w ten sposób łatwiejsze kierowanie funkcjonowaniem instalacji morskich.

Nowe rozwiązanie firmy IFS zapewni firmom możliwość dynamicznego zarządzania codziennymi pracami załogi na platformach wydobywczych, dbając jednocześnie o zgodność z normami branżowymi. Nowe rozwiązanie oferuje następujące korzyści:

  • Planowanie oraz śedzenie kluczowych informacji zwiąanych z zarzązaniem zasobami ludzkimi, zapewniane przez narzęzie opracowane specjalnie dla branż
  • Peła integracja z systemem ERP −IFS Applications

Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia powiedział: „Nawiązanie współpracy strategicznej z naszymi klientami, firmami Odfjell i Archer stanowi dowód zaangażowania firmy IFS w budowanie swojej pozycji w sektorze ropy i gazu. Doświadczenie obu firm oraz ich pomoc umożliwia nam opracowywanie nowego rozwiązania, które usprawni zarządzanie personelem i planowanie alokacji pracowników, jednocześnie zapewniając zgodność z normami branżowymi oraz zasadami wewnętrznymi przedsiębiorstw. To świetny przykład na to, jak przy współpracy z liderami rynkowymi wciąż staramy się zapewnić naszym klientom większe korzyści. Planowanie ma kluczowy wpływ na wydajność pracy na morskich platformach wydobywczych. Oferowane przez nas nowe rozwiązanie do zarządzania personelem i alokacją pracowników stanowi odpowiedź na oczywiste zapotrzebowanie na tego rodzaju narzędzia. Jesteśmy przekonani, że szereg firm w sektorze ropy i gazu uzna je za bardzo przydatne”.

„Aby zadbać o spełnienie specyficznych dla naszej branży wymogów, potrzebowaliśmy narzędzia do zarządzania personelem i alokacją pracowników, które jest w pełni zintegrowane ze stosowanym przez nas systemem IFS Applications” — stwierdził Tor Tjeldnes, dyrektor ds. IT w firmie Odfjell Drilling. „Celem naszej współpracy jest opracowanie wszechstronnego rozwiązania do zarządzania zasobami kadrowymi, które jest w pełni zintegrowane z systemem IFS Applications”.

„Korzystanie z rozwiązania do zarządzania personelem i alokacją pracowników, które jest w pełni zintegrowane z naszym systemem ERP, niesie ze sobą bardzo konkretne korzyści” — powiedział Knut Dolmen, kierownik ds. HR w firmie Archer. „Skuteczne zarządzanie pracownikami, którzy pracują w różnych miejscach podlegających odmiennym przepisom lokalnym, ma kluczowy wpływ na naszą działalność. Jesteśmy przekonani, że w wyniku bezpośredniej współpracy z IFS powstanie najlepsze rozwiązanie branżowe, które ułatwi to zadanie”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz