//
czytasz...

Konferencje

AdRem Software jedzie na SpiceWorld – konferencję dla branży IT w Austin, USA

Setki specjalistów IT, dziesiątki branżowych ekspertów, wielu dostawców najnowszych technologii informatycznych, wśród nich przedstawiciele AdRem Software oraz najnowsza wersja rozwiązania firmy – NetCrunch 9.3. To wszystko już niedługo podczas konferencji SpiceWorld, która obędzie się 1-3 listopada w Austin w Stanach Zjednoczonych.

AdRem Software na konferencji SpiceWorld będzie po raz pierwszy, pokaże tam swoje flagowe rozwiązanie do monitorowania infrastruktury sieciowej – NetCrunch. Podczas rozmów z gośćmi, którzy odwiedzą stoisko, będzie opowiadać, jakie możliwości mają firmy w momencie, kiedy ich sieć rozrasta się na tyle, że darmowe rozwiązania przestają już wystarczać.

W Austin nastawiamy się na rozmowy z ludźmi, którzy nadal używają darmowego Spiceworksa, ale już z niego wyrastają – mówi Elżbieta Mistachowicz, wiceprezes AdRem Software. – Chcemy znaleźć przedstawicieli firm, którym nie wystarcza już podstawowe monitorowanie, ponieważ ich sieć się rozrosła i liczy obecnie ponad 100 urządzeń. Takie organizacje zaczynają szukać czegoś lepszego, bardziej wydajnego, a my chcemy je przekonać, że najlepszym rozwiązaniem w tym momencie życia firm jest właśnie NetCrunch.

Obecni na SpiceWorld w Austin eksperci AdRem Software zaprezentują odwiedzającym, w jaki sposób unikatowe oprogramowanie do monitorowania sieci może zastąpić darmowego Spiceworksa.

Aplikacja Spiceworks codziennie zyskuje coraz większą liczbę zwolenników – obecnie liczy ponad 1,5 mln osób – mówi Michael Kulchisky, starszy inżynier systemowy w AdRem Software, który na stoisku w Austin będzie opowiadał o tajnikach monitoringu sieci. – NetCrunch to system, który może być kolejnym krokiem dla każdego z nich.

Konferencja odbędzie się 1-3 listopada 2016 roku w Austin w Teksasie. Jest jedną z najważniejszych konferencji dla specjalistów i sprzedawców z branży IT w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: AdRem Software

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz