//
czytasz...

Konferencje

Projektanci spotkają się na PGE Narodowym już w październiku

dps logo

XIV SPOTKANIE UŻYTKOWNIKÓW SOLIDWORKS – DPS FORUM 2015

28 października 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS – DPS Forum 2015. Na tegorocznej konferencji zostanie zaprezentowana najnowsza wersja oprogramowania SOLIDWORKS 2016, a także nowe funkcjonalności, takie jak SOLIDCAM, SWOOD, Alphacam oraz Surfcam Evo. Co więcej, na spotkaniu uczestnicy po raz pierwszy będą mogli skorzystać ze strefy SOLIDWORKS EDUCATION. Inną, jakże ciekawą atrakcją będzie specjalnie przygotowana Strefa Skanu i Druku 3D z wieloma wystawcami, którzy zaprezentują swoje produkty.

Coroczne spotkanie DPS Forum jest jedyną w swoim rodzaju szansą spotkania i wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami SOLIDWORKS oraz ekspertami firmy DPS Software i przedstawicielami Dassault Systems Solidworks.

– Na tej największej konferencji poświęconej oprogramowaniu projektowemu zostaną przedstawione najnowsze funkcje i dodatki SOLIDWORKS. Co więcej, na spotkaniu odbędą się m.in. warsztaty projektowe, konkurs Modelmania, a także pokaz produktów zaprojektowanych przez SOLIDWORKS. Najważniejszym punktem Forum będzie premiera najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS 2016 – mówi Dawid Fionik z DPS Software Polska.

Po raz pierwszy na konferencji pojawi się specjalna strefa skanu i druku 3D.

Rejestracja na DPS Forum startuje 1 września o godzinie 12:00.

Dla studentów została przewidziana niższa cena, natomiast dla firm, które pojawią się na konferencji w gronie większym niż 3 osoby firma przewidziała atrakcyjny rabat.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia pod adresem www.dps-software.pl/konferencja.

* * *

DPS Software Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów i technologów. Od ponad 18 lat firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym i największym w Polsce autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie AlphaCam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight. DPS Software Polska specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe. Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.

DPS Software GmbH działa na niemieckim, austriackim oraz szwajcarskim rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM/ERP od 1997 roku. Współpracuje z Dassault Systemes w obszarze produktów SolidWorks oraz Sage – systemy ERP, HR, CRM. Firma zajmuje pozycję światowego lidera w sprzedaży SolidCAM. Jest największym dostawcą rozwiązań SolidWorks w Europie i czwartym co do wielkości na świecie, zatrudniając ponad 250 pracowników, którzy obsługują ponad 6 tysięcy klientów. W 2014 roku firma wygenerowała przychód na poziomie ponad 40 mln €.

Dodatkowych informacji udziela:

Dawid Fionik

DPS Software Sp. z o.o.

fionik@dps-software.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz