//
czytasz...

Konferencje

Soneta na Microsoft WPC 2016

enova365

Firma Soneta Sp. z o.o., jako Złoty Partner Microsoft i laureat prestiżowej nagrody partner roku w kategorii „Aplikacja”, została zaproszona do elitarnej grupy firm branży IT, na doroczną światową konferencje „Microsoft Worldwide Partner Conference”, która w tym roku odbywa się w Toronto.

W konferencji, która potrwa do 14 lipca br., bierze udział ponad 16 000 Partnerów  Microsoft z całego świata. Uczestnicy spotkania mają okazję poznać najnowsze strategie, produkty oraz kierunki współpracy z tym największym na świecie producentem oprogramowania, a także nawiązać interesujące kontakty biznesowe. WPC 2016 to źródło informacji i inspiracji dla działań partnerów, ale i wielkie święto branży IT, związanej z technologia Microsoft. Toronto, miasto szklanych drapaczy chmur i innowacji, ale i pełne zieleni i bardzo przyjaznych ludzi, stanowi właściwą oprawę dla tego wydarzenia. Firmę Soneta reprezentuje Jadwiga Wojtas, dyrektor produkcji i rozwoju enova365.

S. Nadella – prezes Microsoft, otwierając konferencje w Air Canada Centre, mówił przede wszystkim o cyfrowej transformacji każdego biznesu i o innowacyjnej technologii dostępnej przez Microsoft i jej partnerów. Jeżeli można by było wybrać jedno słowo, aby zdefiniować przesłanie tegorocznego spotkania, to jest nim: OKAZJA, którą wytycza chmura. Napędza ona transformacje cyfrową branż oraz firm o różnym rozmiarze. Zapotrzebowanie klientów na usługi chmurowe w ubiegłym roku było duże i dało rekordowy 85% wzrost, zrealizowany za pomocą Microsoft Cloud. S.Nadella mówił o swego rodzaju eksplozji zainteresowania rozwiązaniami opartymi o chmurę. W swoim wystąpieniu przytoczył prognozy IDC, które szacują, że wartość rynku chmury przekroczy 500 miliardów dolarów do 2020 r. Aby wykorzystać tę rynkowa okazję, Microsoft daje i będzie dawał swoim partnerom wsparcie w dziedzinie technologii i biznesu, gdyż ze swoimi partnerami stanowi ekosystem w tworzeniu i zagospodarowaniu tego wielkiego potencjału jakim jest chmura, wykorzystując jej skalowalność i elastyczność w połączeniu z bezpieczeństwem.

Źródło: Soneta

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz