//
czytasz...

Mobilne

IFS prezentuje nowe rozwiązania mobilne

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, zaprezentowała szereg rozwiązań mobilnych — począwszy od zarządzania umowami serwisowymi po aplikacje mobilne dla pracowników biurowych. Inwestycje produktowe stanowią część strategii firmy, której celem jest zdobycie pozycji wiodącego dostawcy mobilnych rozwiązań dla przedsiębiorstw.

Po sukcesie pierwszej serii aplikacji na smartfony oraz uruchomieniu programu IFS Touch Apps Partner Program, firma IFS wprowadza szereg nowych aplikacji z serii IFS Touch Apps*, udostępniając jednocześnie wcześniej wprowadzone aplikacje dla nowych systemów operacyjnych. Do aplikacji tworzonych przy udziale partnerów należą DocBox — aplikacja opracowywana przez firmę Addovation, umożliwiająca dostęp i współdzielenie ważnych dokumentów z poziomu urządzenia użytkownika, oraz Employee Files — aplikacja wspomagająca efektywne wyszukiwanie pracowników opracowywana przez firmę Din ERP.

Pracownicy terenowi, tacy jak technicy serwisowi, otrzymują intuicyjne rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze dla platform Android i Windows. Rozwiązanie to jest już wbudowane w system IFS Applications i IFS Metrix Service Management, co usprawnia i minimalizuje koszty wdrożeń. Istnieje również możliwość integracji aplikacji IFS Mobilne Zlecenia Robocze z innymi rozwiązaniami wewnętrznymi stosowanymi u klientów.

Nowe rozwiązanie IFS Warehouse Data Collection, przetestowane i udoskonalone w ramach programu Early Adopter, oferuje gotową (out-of-the-box) i konfigurowalną funkcjonalność automatycznego gromadzenia i przetwarzania danych w ramach procesów. Rozwiązanie to, przeznaczone dla platform Android, Windows Mobile/CE oraz Windows, znajduje zastosowanie zarówno w systemach dystrybucji i produkcji obsługujących wielkie ilości danych, jak i zarządzaniu częściami zamiennymi i zasobami materiałowymi, w których najważniejszymi czynnikami są wydajność i możliwość monitorowania przepływu materiałów.

„Rok 2013 był rokiem przełomowym dla firmy IFS w zakresie rozwoju rozwiązań mobilnych i jeszcze bardziej zachęcił nas do kontynuacji inwestycji w tym obszarze produktowym” — twierdzi Martin Gunnarsson, dyrektor w firmie IFS. „Koncentracja na zagadnieniu mobilności to wszechobecny trend, który w dalszym ciągu będzie wpływać na rentowność i wydajność każdej organizacji — od hal produkcyjnych po sale konferencyjne. Firma IFS jest przygotowana na ten typ transformacji biznesowej i będzie nadal opracowywać rozwiązania spełniające wymagania w zakresie mobilności w naszych sektorach docelowych”.

*Nowe aplikacje:
 IFS Scan It — aplikacja umożliwiająca użytkownikom zbieranie danych ze skanowanych kodów kreskowych, tagów NFC, a także 
 wprowadzanych ręcznie, a następnie wykonywanie procesów wewnątrz i poza magazynem. 
 IFS Nonconformance Reporter — aplikacja umożliwiająca tworzenie i wysyłanie w terenie raportów o niezgodności,
 wzbogacanych o tekst, zdjęcia i klasyfikacje.
 IFS Audit Companion — aplikacja wspomagająca audytorów jakości w rejestracji funduszy audytowych w czasie rzeczywistym. 
 Można ją połączyć z aplikacją IFS Nonconformance Reporter w celu tworzenia raportów powiązanych z przeprowadzanymi audytami.
 IFS Incident Reporter — rozszerzenie mobilne rozwiązania IFS Health & Safety umożliwiające zgłaszanie wypadków przy pracy
 z miejsca zdarzenia i w trybie natychmiastowym.
 IFS Admin Companion — aplikacja dająca administratorom systemu IFS Applications możliwość monitorowania bieżącego stanu
 serwera, otrzymywania powiadomień z serwera, blokowania/odblokowywania kont użytkowników, jak również zmianę haseł.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz