//
czytasz...

Rozwiązania

Nowe możliwości dla firm korzystających z wysyłki SMS

serwersms logo m

Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.

Integracja z Zapier i zaproponowane rozwiązania to kolejny powód, aby spośród narzędzi do masowej wysyłki SMS dostępnych na polskim rynku, wybrać właśnie SerwerSMS.pl – mówi Daniel Zawiliński, CMO SerwerSMS.pl. Dzięki temu rozwiązaniu każdy nasz klient w szybki i łatwy sposób będzie mógł połączyć bazy danych zapisane w różnych aplikacjach z SerwerSMS.pl. To z kolei pozwoli na takie działania, które jeszcze bardziej zautomatyzują biznes, a co za tym idzie, pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak działają integracje z Zapier? Wszystko zależy od aplikacji, którą chcemy połączyć z SerwerSMS.pl. Lista opisów i odnośników do poszczególnych integracji dostępna jest na https://serwersms.pl/zapier. To dodatkowe udogodnienie dla klientów SerwerSMS.pl, którzy np. dzięki połączeniu ze zintegrowaną platformą zakupową, SMS-owo będą informowani o każdym nowym zamówieniu złożonym za pośrednictwem ich strony. Takie możliwości pozwalają na usprawnienie pracy nie tylko w przypadku platform zakupowych, ale także klientów pocztowych, baz danych itd.

Również firma Zapier docenia zalety kolejnej integracji ze swoim systemem.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić oficjalne rozpoczęcie integracji SerwerSMS.pl na Zapier – mówi Wade Foster, Zapier CEO. Teraz automatycznie wiadomości w łatwy sposób będą przekierowywane do dowolnej aplikacji, zgodnie z życzeniem użytkownika. Nowe kontakty będą zatem zapisywane bez żadnego wysiłku. Inną opcją jest możliwość automatycznej wysyłki wiadomości przez SerwerSMS.pl, gdy pojawi się nowa informacja do przekazania klientom. W ten sposób użytkownicy mogą skupić się na swoich produktach i klientach, zamiast na żmudnym wprowadzaniu danych.  Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobią z całym tym wolnym czasem!

Z możliwości integracji mogą skorzystać klienci SerwerSMS.pl. Wszystkie połączone aplikacje dostępne są z poziomu Panelu Klienta. Wystarczy zarejestrować konto i połączyć je z dowolną aplikację, zintegrowaną przez SerwerSMS.pl. Tyle wystarczy, by usprawnić własny biznes.

Źródło: SerwerSMS.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz

Comarch ERP XT – program dla firm
ComDevelop - systemu informatyczne
Portal opieki