//
czytasz...

Rozwiązania

Polskie rozwiązanie Webcon BPS uznane za najlepsze w całej Europie

System klasy BPM stworzony przez krakowską firmę Webcon został uznany przez użytkowników najlepszym rozwiązaniem na SharePoint w Europie. Rozwiązanie otrzymało główną nagrodę w konkursie organizowanym przez European Sharepoint Community w kategorii Best SharePoint Solution.

Webcon Business Process Suite jest kompleksowym rozwiązaniem dla platformy Microsoft SharePoint, które pozwala skutecznie zarządzać dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstwa. System porządkuje pracę i optymalizuje procesy przebiegające w firmie. Jest rozwijany od 2006 roku przez specjalistów pracujących w Krakowie.

Rozwiązania konkursowe można było zgłaszać w pięciu różnych kategoriach. Wszystkie zgłoszenia zostały przeanalizowane, ocenione i zweryfikowane przez ekspertów European SharePoint Community (Europejskiej Społeczności SharePointa), którzy następnie wytypowali finalistów. O zwycięstwie w danej kategorii zadecydowała sama społeczność SharePointowa poprzez głosowanie.

Największą wartością dla nas jest to, że swoje głosy na nasze rozwiązanie oddawali użytkownicy systemów sharepointowych z całej Europy, czyli ludzie, którzy na co dzień pracują z systemami BPM, także z naszym, i mogą wskazać najlepsze z ich punktu widzenia narzędzie. Cieszy nas to i napawa dumą, że polski produkt najpełniej odpowiada na potrzeby międzynarodowego środowiska – komentuje Łukasz Wróbel, dyrektor działu konsultingu Webcon.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali na konferencji European SharePoint Conference. To największa europejska konferencja poświęcona platformie Microsoft SharePoint, oferująca uczestnikom możliwość udziału w wielu panelach tematycznych prowadzących przez światowej klasy specjalistów. Tegoroczna edycja konferencji zgromadziła ponad 1400 uczestników z całego świata.

Podczas konferencji mieliśmy szansę przedstawić ludziom z wielu krajów świata polskie rozwiązanie stworzone przez firmę z polskim kapitałem. Nagroda, którą otrzymaliśmy, potwierdza, że nasze rodzime systemy informatyczne mają doskonałą jakość i mogą śmiało i skutecznie konkurować ze światową czołówką – komentuje dodaje Radosław Putek, prezes Webcon.

Źródło: Webcon

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz