//
czytasz...

Rozwiązania

XLIntegrator integracja ERP XL z dowolnymi aplikacjami

Poszczególne obszary działalności przedsiębiorstwa są wspomagane przez różnorodne systemy informatyczne, zwykle pochodzące od wielu dostawców. Stworzenie jednolitego środowiska informatycznego możliwe jest jedynie dzięki integracji oprogramowania i systemów. Platforma integracyjna umożliwia połączenie wielu systemów w jeden sprawnie działający organizm.

 

Coraz częściej zdarza się, iż rozwiązania oferowane przez jednego dostawcę nie wystarczą już przedsiębiorstwom. Powstają wówczas problemy związane z rozwojem systemu oraz zatory w procesach logistycznych. Zdarza się również, iż firmy posiadające już wdrożony, przynajmniej jeden system, mają problemy z integracją kolejnego oprogramowania.

 

Integrację systemów ERP to zabieg, mający na celu podniesienie wartości oprogramowania, znajdującego się w przedsiębiorstwie, poprzez połączenie ze sobą przynajmniej dwóch systemów. Prawidłowo przeprowadzona integracja automatyzuje procesy wprowadzania oraz przekazywania danych. Dzięki takiemu zabiegowi, przedsiębiorstwa oszczędzają na zasobach (pieniężnych, ludzkich oraz czasu).

Autorskie rozwiązanie YOSI.PL – XLIntegrator integruje oprogramowanie ERP XL z dowolnymi aplikacjami, niezależnie od technologii w jakiej zostało napisane np. PHP, JAVA itd.

 

Jest to system wymiany informacji pomiędzy aplikacjami zewnętrznymi np. sklepami internetowymi lub systemami innych producentów a systemem ERP XL.  Aplikacja została przygotowana na platformie/NET 3.5 z wykorzystaniem technologii WCF.

 

XL Integrator to platforma pozwalająca w łatwy oraz szybki sposób dostosować obszar wymiennych informacji do potrzeb klienta. Procesy działają za pośrednictwem Web serwisów oraz plików XML w obie strony tj. aplikacja zewnętrzna -> ERP XL, ERP XL -> aplikacja zewnętrzna.

 

Główne korzyści wynikające z zastosowania XLIntegratora to optymalizacja procesów biznesowych, poprzez usprawnienie wymiany informacji pomiędzy istniejącymi systemami oraz poprawa pracy przedsiębiorstwa w dziedzinie zarządzania kontaktami z klientami i integracja oprogramowania z systemami partnerów biznesowych.

 

Więcej informacji  yosi.pl/rozwizania-dedykowane

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz