//
czytasz...

Szkolenia

Praca grupowa nad dokumentami w firmie

Bezpłatne szkolenia dla biznesu. Praca grupowa nad dokumentami w firmie. Dowiedz się jak usprawnić działania zespołu!

Umiejętność pracy w grupie jest doceniana przez menedżerów oraz właścicieli zarówno małych firm, jak i korporacji. Praca zespołowa pozwala podnieść wydajność działań oraz szybciej osiągnąć ustalone założenia. Wiążą się z nią liczne trudności, które mogą negatywnie wpłynąć na realizację celów. Co zrobić, by przezwyciężyć pojawiające się przeszkody? To proste. Odpowiedzią jest kilka cennych wskazówek, sugestii oraz wszechobecna, nowoczesna technologia.

Praca w zespole posiada zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Dobrze zorganizowana, może być doskonałą metodą angażującą pracowników. Wymaga jednak wiedzy o organizacji działań w grupie. Jej brak może przynieść więcej strat niż korzyści. Wśród zalet pracy zespołowej wymienia się:

– wyższą efektywność działań pracowników,

– szybszą realizację celów,

– zdobycie ciekawych doświadczeń,

– budowę więzi między ludźmi.

Praca w zespole ma wydobywać z pracowników ich najlepsze cechy i podnosić zaangażowanie we wspólnie realizowanych zadaniach. Należy jednak wspomnieć, że praca zespołowa często sprawia problemy organizacyjne, które są związane z rozproszeniem odpowiedzialności, złym przekazem informacji oraz nieprawidłową delegacją zadań.

Już 13 stycznia odbędzie się bezpłatne szkolenie organizowane przez Microsoft oraz extendo.pl o nazwie Praca grupowa nad dokumentami w firmie. Dowiedz się jak usprawnić działania zespołu! Szkolenie wchodzi w skład cyklu szkoleń Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach, które realizowane jest od listopada 2015 roku.

Podczas najbliższego szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość poznania metod efektywnej współpracy w zespole, organizacji zadań oraz podziału obowiązków. Specjaliści przedstawią jak łatwo można wykorzystać dostępną technologię, by praca nad dokumentami stała się wydajniejsza i sprawniejsza.

Darmowe szkolenie odbędzie się 13 stycznia 2016 roku w godz.10.00-11.00. Realizowane jest online. Szkolenie dedykowane jest pracownikom sektora MŚP.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy zarejestrować się na stronie www.webinaria-online.pl.

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz