//
czytasz...

Wiadomości

Comarch został wybrany przez A4WP jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów

comarch logo

Comarch został wybrany przez Alliance for Wireless Power (A4WP) jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów wykorzystywanego w procesie certyfikacji w Autoryzowanych Laboratoriach Testowych (ATLS) A4WP. System ten będzie stosowany przez ATL w celu sprawdzenia zgodności urządzeń ze standardem Rezence ™. Jest to  ważny krok w procesie certyfikacji produktów, który  zapewni konsumentom ujednolicony standard bezprzewodowego ładowania dla wszystkich certyfikowanych produktów.

Standard Rezence, obejmujący całą elektronikę użytkową, gwarantuje, że różne urządzenia i powierzchnie ładowania pozostają w pełni zgodne ze sobą, zapewniając użytkownikowi końcowemu łatwość ładowania bezprzewodowego. W celu rozpropagowania tego standardu, w grudniu 2013 r. A4WP uruchomiła program certyfikacji oparty o niezależne laboratoria badawcze. Comarch został wybrany przez A4WP jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów obejmującego oprogramowanie i sprzęt niezbędny do prowadzenia testów zgodności.

– Comarch od lat współpracuje z międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymi, zapewniając im wsparcie w zakresie usług i rozwiązań sprzętowych, powiedział Mariusz Lasek, prezes Comarch Technologies. – Łącząc doświadczenia z zakresu zapewnienia jakości i systemów wbudowanych, nabyte w czasie współpracy z dużymi firmami z obszaru CE, jesteśmy w stanie spełnić rygorystyczne wymagania A4WP dotyczące systemu do automatyzacji testów.

– Podstawą programu certyfikacji jest skuteczna, dokładna i powtarzalna ocena urządzeń wykorzystujących ustandaryzowane protokoły. Program ten promuje współdziałanie urządzeń certyfikowanych oraz pozytywne doświadczenie użytkownika, powiedział Scott Fischel, Przewodniczący Komitetu A4WP Certyfikacja. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Comarch jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań testowych dla A4WP. Comarch został uznany za zaufanego partnera  będącego w stanie dostarczyć wysokiej jakości, skalowalne rozwiązania spełniające  nasze potrzeby w kontekście  rozwijającego się programu certyfikacji.


A4WP zrzesza ponad 140 firm członkowskich, w tym wiodących przedstawicieli wielu branż w tym elektroniki użytkowej, usług mobilnych, technologii bezprzewodowej, motoryzacji, oprogramowania i innych. A4WP oraz jej firmy członkowskie działają wspólnie na rzecz stworzenia ekosystemu bezprzewodowego transferu energii, który wykorzystuje technologię Rezence w celu zapewnienia najwyższej jakości ‘user experience’ i bardziej elastycznych rozwiązanie dla projektantów przemysłowych. Comarch dołącza do A4WP w krytycznym momencie rozwoju projektu, który ma  zaoferować elastyczne, wydajne rozwiązania dla ładowania bezprzewodowego dla rynku elektroniki użytkowej.

Comarch
Od 2007 roku Comarch jest zaangażowany we współpracę z konsorcjami certyfikacyjnymi i standaryzacyjnymi w obszarze rozwoju narzędzi testowych, zapewnienia jakości, automatyzacji testów oraz usług doradczych. Działalność ta potwierdziła, iż Comarch posiada odpowiednie doświadczenie, zasoby oraz wiedzę techniczną, aby wspierać międzynarodowe organizacje w obszarze definiowania i wprowadzania nowych standardów. Dzięki bogatemu doświadczeniu wspartemu wieloletnią i długofalową współpracą z firmami OEM i ODM, Comarch jest w stanie zaoferować różnorodne, elastyczne i skalowalne rozwiązania, gwarantujące sukces każdego przedsięwzięcia biznesowego.

A4WP
Sojusz dla bezprzewodowego zasilania (A4WP) jest niezależnie obsługiwane stowarzyszenie poświęcone budowaniu globalnego ekosystemu bezprzewodowego ładowania w oparciu o standard ładowania bezprzewodowego Rezence ™. Misją A4WP jest wprowadzenie ujednoliconego standardu dla zróżnicowanych produktów, który zapewnia najlepszą jakość ładowania bezprzewodowego dla konsumentów. Organizacja założona w 2012 roku, obejmuje ponad 140 firm, w tym członków zarządu Broadcom Corporation (NASDAQ: BRCM), Gill Electronics, Integrated Device Technology, Inc. (NASDAQ: IDTI), Intel Corporation (NASDAQ: INTC), Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM), Samsung Electronics, Samsung Electro-Mechanics, Co i WiTricity Corporation.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz