//
czytasz...

Wiadomości

Czołowi producenci IT wspólnie w nowym projekcie

Rusza Akademia Biznes Trendy 2015, program rozwoju kompetencji menadżerskich, realizowany przez firmy Soneta, Microsoft i Intel. Projekt ma na celu przygotowanie kadry zarządzającej na zmiany rozwojowe i technologiczne oraz wskazanie, jak dzięki nowoczesnym narzędziom IT, firmy mogą odnosić sukcesy biznesowe.

Nowa rzeczywistość biznesowa stawia przed właścicielami firm i menadżerami wyzwania, w obliczu których sprawdzone dotychczas działania nie są już skuteczne. Zmiany demograficzne, globalizujące się rynki czy też nowe rozwiązania technologiczne powodują, iż przedsiębiorcy muszą oswoić się z nieustanna zmianą i przygotować na nowy sposób konkurowania. Akademia Biznes Trendy 2015 wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Program jest skierowany do dyrektorów, prezesów i właścicieli średnich i dużych firm, klientów, partnerów, dystrybutorów i dostosowany do potrzeb współczesnej kadry zarządzającej. Opiera się na spotkaniach służących wymianie doświadczeń oraz interaktywnym dostępie do wiedzy poprzez platformę internetową www.biznestrendy.eu.

 

28 maja br. rozpocznie się interaktywna część programu w postaci webinarium, do którego zaproszeni zostali eksperci ds. pozyskiwania funduszy unijnych. Rozmówcy odpowiedzią na pytanie kto i na jakich warunkach może stać się beneficjantem środków unijnych 2014 – 2020 na nowe technologię oraz opowiedzą o najnowszych trendach rynkowych rozwoju przedsiębiorstw i usług IT.

W okresie od czerwca do października, w 5 miastach Polski zorganizowany zostanie cykl śniadań biznesowych z udziałem ekspertów m.in. Jacka Kotarbińskiego, uznanego autorytetu świata marketingu; Pawła Fortuny, psychologa społecznego, trenera biznesu; Richarda Zinoeckera, międzynarodowego eksperta pricingowego, Agnieszki Krawczyk, specjalistki od budowania innowacyjnych modeli biznesowych oraz Joanny Malinowskiej – Parzydło, prekursorki idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej. Każdemu spotkaniu będzie przewodzić temat wiodący w zakresie: zarządzania ceną, sprzedaży w czasach cyfrowej rewolucji, innowacji w modelu biznesowym, marketingu w sieci czy atrakcyjności marki dla generacji X Y Z.

Nowatorskim elementem programu będzie trendbook, wydawnictwo, przygotowane we współpracy z redakcją Dziennika Gazety Prawnej, wskazujące trendy skutecznego zarządzania oraz sprawdzone pomysły na rozwój biznesu w cyfrowych czasach. W grudniu odbędzie się Gala Finałowa, podsumowująca projekt Biznes Trendy, na którą zostaną zaproszeni partnerzy oraz uczestnicy projektu.

Udział w programie jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Można uczestniczyć zarówno w całej Akademii, jak i w poszczególnych wydarzeniach. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu.

Organizatorem Akademii Biznes Trendy jest firma Soneta, producent enova365, a Partnerami strategicznymi Microsoft i Intel. Patronat honorowy nad projektem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Business Center Club. Partnerami merytorycznymi zostali: Krakowska Szkoła Biznesu, Innovatika, Finexa, Simon Kucher and Partners, MT Biznes. Patronat medialny objęli: Dziennik Gazeta Prawna, Nowoczesna Firma, Głos Biznesu.

Źródło: Soneta

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz