//
czytasz...

Wiadomości

Firma IFS otrzymuje miano wizjonera w raporcie „Magic Quadrant” firmy Gartner

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że w raporcie „Magic Quadrant” firmy Gartner otrzymała tytuł wizjonera odpowiednio w dziedzinie oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstw z branży energetyki wytwórczej* oraz do zarządzania majątkiem przedsiębiorstw użyteczności publicznej**. System IFS Applications™ oferuje elastyczną, skalowalną i zintegrowaną architekturę, jak również innowacyjne i bogate funkcjonalności z zakresu utrzymania ruchu.

„Bardzo nam miło, że zostaliśmy określeni w raporcie „Magic Quadrant” firmy Gartner mianem wizjonera w dziedzinie zarządzania majątkiem przedsiębiorstw (EAM) w branży energetyki wytwórczej i usług użyteczności publicznej” — mówi Colin Beaney, dyrektor działu Energy & Utilities, IFS. „Firma IFS od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa z branży energetyki wytwórczej oraz usług użyteczności publicznej. Tytuł nadany nam przez firmę Gartner stanowi potwierdzenie szczególnej pozycji, którą zajmujemy w tym sektorze. Firma IFS aktywnie wykorzystuje analizy branżowe w celu ulepszania rozwiązań z zakresu zarządzania cyklem życia majątku przedsiębiorstwa. Najbardziej zauważalną formą tych działań jest usprawnienie obsługi rozwiązań z dziedziny zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i integracja systemów GIS. W zakresie szacowania zasobów i planowania budowy poczyniono dodatkowo znaczące inwestycje produktowe. Będziemy w dalszym ciągu ściśle współpracować z wiodącymi klientami z sektora energetyki i usług użyteczności publicznej na świecie, opracowując nowe rozwiązania dla tego kapitałochłonnego sektora gospodarki”.

Energetyka i usługi użyteczności publicznej to jeden z rynków docelowych korporacji IFS. Od chwili założenia IFS opracowuje i dostarcza oparte na najlepszych praktykach rozwiązania branżowe w obszarach zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz zarządzania cyklem życia majątku. Rozwiązania firmy IFS obsługują wszystkie kluczowe procesy biznesowe w przedsiębiorstwie za pośrednictwem zintegrowanego pakietu aplikacji do zarządzania projektami inwestycyjnymi, łańcuchem dostaw, majątkiem przedsiębiorstwa i pracą, usługami serwisowymi i kontraktami, zrównoważonym rozwojem, finansami, zasobami ludzkimi, dokumentacją i in. Efektywny kosztowo i skalowalny system IFS Applications™, charakteryzujący się najlepszą w swojej klasie funkcjonalnością, jest stosowany w zakrojonych na szeroką skalę wdrożeniach w przedsiębiorstwach.

Światowej klasy funkcjonalność, elastyczna architektura aplikacji oraz zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że IFS to wybór wiodących przedsiębiorstw w sektorze energetyki i użyteczności publicznej, takich jak Three Gorges, National Hydroelectric Power Corporation, Brookfield Renewable Power, Mälarenergi, GECOL, Horizon Utilities, Torresol, Barking Power, a także elektrowni jądrowych w Szwecji (E.On OKG, Vattenfall Forsmark, Ringhals), RPA (PBMR) i w Chinach (Sanmen, Shandong i Qinshan) oraz France Telecom, B Sky B i TenneT.

*Gartner, Inc., Magic Quadrant for Power Generation Enterprise Asset Management Software, Kristian Steenstrup, 17 września 2013.

**Gartner, Inc., Magic Quadrant for Delivery Utility Enterprise Asset Management, Kristian Steenstrup, 18 września 2013.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz