//
czytasz...

Wiadomości

IFS Applications wiodącym oprogramowaniem do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w sektorze lotnictwa i obrony

IFS logo

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, została uznana przez organizację ARC Advisory Group za najważniejszego dostawcę oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i usługami serwisowymi w terenie (FSM) dla sektora lotnictwa i obrony. ARC Advisory Group to czołowa firma z sektora badań i doradztwa w zakresie technologii informatycznych dla przemysłu i infrastruktury.

W opublikowanym niedawno dokumencie „Enterprise Asset Management and Field Service Management, Market Analysis and Forecast through 2017”, stanowiącym analizę rynku zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i serwisem w terenie uzupełnioną o prognozy jego rozwoju do roku 2017, firma ARC Advisory Group przyznała firmie IFS status czołowego dostawcy rozwiązań dla globalnego sektora lotnictwa i obrony.

„Lotnictwo i obrona to sektor o szczególnych wymaganiach w zakresie identyfikacji zasobów na podstawie numerów seryjnych, a także obsługi technicznej, napraw i remontów” — mówi dyrektor firmy ARC ds. badań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, Ralph Rio. „Kluczowi użytkownicy z tego sektora to przede wszystkim wykonawcy zatrudniani przez wojsko i inne instytucje z sektora obrony oraz lotnictwa cywilnego, którzy wymagają wysokiej niezawodności sprzętu do obsługi licznych obiektów i urządzeń o istotnym znaczeniu”.

„To, że od wielu lat jesteśmy liderem wśród dostawców oprogramowania dla tej branży, nie powinno dziwić” — mówi wiceprezes IFS North America ds. lotnictwa i obrony, Kevin Deal. „Rozwijając nasz produkt, uwzględniamy perspektywę kadry wojskowej oraz wymagania łańcucha dostaw. Obsługujemy wszystkie rodzaje działań w zakresie obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO) występujące w tym sektorze, w tym remonty kapitalne (heavy MRO), serwis złożonych podzespołów (complex MRO), przeglądy i naprawy w zakładach remontowych oraz naprawy podzespołów. Ponadto współpracujemy z największymi przedstawicielami sektora bezpośredniej integracji z systemami obrony na świecie”.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz