//
czytasz...

Wiadomości

INFINITE w międzynarodowym konkursie European Business Awards

INFINITE, firma oferująca rozwiązania informatyczne dla biznesu, jest jednym z 16 przedsiębiorstw, reprezentujących Polskę w międzynarodowym konkursie European Business Awards. INFINITE otrzymała nominację w kategorii Customer Focus (Orientacja na Klienta). Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy w kwietniu 2014.

Już samo zaproszenie do udziału w konkursie jest niemałym wyróżnieniem. European Business Awards skierowany jest do firm, które na swoim krajowym rynku odznaczają się wiedzą, zaangażowaniem, innowacyjnością oraz profesjonalizmem, jednocześnie osiągając dobre wyniki finansowe. Firma INFINITE znalazła się w tym prestiżowym gronie.

W ramach konkursu firma INFINITE stworzyła film, prezentujący misję, historię oraz osiągnięcia przedsiębiorstwa. Aby zobaczyć materiał wystarczy wejść na stronę http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/the-award-for-customer-focus/8298. Na film INFINITE można głosować od 11 listopada 2013 do 2 stycznia 2014. Aby oddać głos należy wpisać swój adres mailowy w oknie obok filmu, wejść na swoją skrzynkę i kliknąć w nadesłany link. Zwycięzca głosowania będzie reprezentować Polskę w finale, w którym weźmie udział 28 krajów, po jednym filmie z każdego kraju.

Do tegorocznej edycji European Business Awards zakwalifikowanych zostało 527 przedsiębiorstw z 31 krajów w Europie. Poza publicznym głosowaniem, panel sędziowski wybierze 100 firm z 10 kategorii konkursowych, które otrzymają tytuł Ruban d’Honneur. Konkurs European Business Awards będzie miał swój finał w maju 2014 podczas uroczystej gali.

Źródło: Infinite

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz