//
czytasz...

Wiadomości

Kreowanie przedsiębiorczości za pomocą rozwiązań informatycznych. Macrologic na konferencji naukowej

Macrologic jako jedyny przedstawiciel sfery biznesu wystąpi podczas konferencji naukowej: „Wiedza i technologie informacyjne w kreowaniu przedsiębiorczości”, organizowanej przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej Wydziału Zarządzania PCz oraz Naukowe Towarzystwo Informatyki Ekonomicznej. Firma została partnerem głównym spotkania, które odbędzie się w dniach 10-11.10.2013 r. w Olsztynie k/Częstochowy.

Konferencja, podczas której głos zabiorą przedstawiciele 10 uznanych polskich uczelni, będzie okazją do wymiany poglądów oraz przedstawienia wyników badań naukowych dotyczących zastosowania wiedzy i technologii informacyjnych w dziedzinie zarządzania. W tematyce spotkania uwzględniono sposoby wspomagania przedsiębiorczości i kreatywności przy pomocy rozwiązań ICT, jak również współczesne trendy technologiczne, takie jak: Cloud Computing, SOA, sieci semantyczne czy narzędzia modelowania procesów biznesowych. Więcej informacji na temat konferencji: www.konferencja.czest.pl

Podczas konferencji w imieniu Macrologic wystąpi Mariusz Godlewski z prezentacją na temat: „Praktyczne aspekty informacji w przedsiębiorstwie”. Przedstawiciel Macrologic omówi zagadnienia związane z istotą informacji w przedsiębiorstwie, jej uporządkowaniem jako kluczem do skutecznego zarządzania oraz zaprezentuje narzędzia informatyczne wspomagające uzyskiwanie informacji biznesowej. Ponadto przedstawi doświadczenia firmy Macrologic jako e-organizacji, opartej na wiedzy i budującej świadomość kosztową pracowników, oraz wskaże korzyści płynące z zastosowania rozwiązań klasy ERP w modelu Cloud Computing.

Dla firmy Macrologic udział w konferencji to okazja do nawiązania kontaktów ze środowiskiem naukowym, ze szczególnym uwzględnieniem uczelni i kierunków ekonomicznych. To nie tylko możliwość prezentacji własnych osiągnięć i doświadczeń w obszarze wykorzystania narzędzi informatycznych w zarządzaniu, ale także szansa na szerszą współpracę ze sferą badawczo-rozwojową w zakresie transferu wiedzy oraz możliwość wykorzystania tej wiedzy w tworzonych przez Macrologic rozwiązaniach dla biznesu.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz