//
czytasz...

Wiadomości

Marcin Połulich nowym szefem Digital Software Services w Hicron

hicron logo

Biznes i technologia ciągle się zmieniają i oddziaływują na siebie wzajemnie.  W związku z nowymi celami strategicznymi, zarząd spółki Hicron – wdrażającej najnowsze rozwiązania informatyczne dla firm – zdecydował się na pozyskanie energicznego menedżera, który zbuduje nowy obraz i cele dla działu Digital Software Services.

Kim jest Marcin Połulich? To doświadczony menedżer, związany wcześniej z organizacjami takimi jak Siemens, Tieto czy SMT Software Services (dzisiaj Intive). Losy jego drogi zawodowej – związane na początku z obszarem Quality Assurance, koordynowaniem projektów międzynarodowych, a w końcu z szeroko rozumianym zarządzaniem zespołem – upewniły go w przekonaniu, że jest to właściwy krok w jego osobistym rozwoju. Największe osiągnięcia nowego szefa DSS to budowanie sprawnych i dobrze zorganizowanych zespołów nearshoringowych, ale – jak sam twierdzi – jego prawdziwym sukcesem są relacje międzyludzkie. Fakt, że przez wiele lat pracy dla różnych podmiotów zbudował sobie zaufanie i opinię prawdziwego lidera. Po latach wracają do niego ludzie, z którymi spotkał się na różnych etapach swojej ścieżki zawodowej. Do dziś wspomina, jak wspierał przebranżowienie się osób o humanistycznym profilu na testerów IT – Pozytywne ludzkie relacje procentują – wspomina Marcin Połulich, nowy szef zespołu Digital Software Services w Hicron.

To osoba, która wierzy w ludzi, uwalnianie potencjału poszczególnych członków zespołu. Postrzegany jako energiczny, zmotywowany menedżer, pełen świeżych pomysłów. W ramach wdrażania nowej strategii rozwoju działu DSS stawia sobie cele, takie jak zbudowanie zintegrowanego zespołu i zmianę w postrzeganiu Hicron we Wrocławiu – Chciałbym, aby potencjalni pracownicy, ale także klienci dostrzegli nasz potencjał związany z działalnością poza SAP-em. Dzisiaj Hicron postrzegany jest jako firma, której główną osią działalności są rozwiązania SAP, tymczasem mamy naprawdę ogromne możliwości, by projektować dla naszych obecnych i przyszłych klientów najnowocześniejsze rozwiązania oparte na takich technologiach jak: Java, .NET, Angular, React, Node.js czy iOS i  Android. Nie chcemy zajmować się starymi technologiami, które są nieprzyjemne zarówno dla developerów, jak i użytkowników. Interesuje nas szeroko pojęta cyfryzacja. W Hicron spodobało mi się to, że firma ma całkowicie polski kapitał, a jej właściciele cały czas tu są. Można ich spotkać na korytarzu i porozmawiać bez korporacyjnego dystansu. Widać, że w Hicron przykład na właściwe relacje międzyludzkie idzie z góry i to mi odpowiada. Jeżeli chodzi o nasze plany zatrudnieniowe, to przede wszystkim chcemy znaleźć ludzi otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, nie bojących się podejmowania decyzji, a przy tym takich, którym praca sprawia radość. Zależy mi osobiście na współpracy z klientami, a co najważniejsze – na transparentności i elastyczności. A poszukiwani przez nas specjaliści zasilą projekty klientów z całego świata. – komentuje Połulich

Źródło: Hicron

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz