//
czytasz...

Wiadomości

Novacura wspiera „Lekarzy bez Granic”

Z okazji zbliżających się Świąt firma Novacura – ekspert w zakresie optymalizacji systemów biznesowych – zdecydowała się na finansowe wsparcie organizacji „Lekarze bez Granic”. Pieniądze przeznaczone na prezenty dla klientów i pracowników zostaną przekazane na pomoc ludziom najbardziej potrzebującym w krajach dotkniętych wojną, klęskami żywiołowymi i epidemiami.

Jesteśmy pewni, że pracownicy i klienci firmy Novacura, tak samo jak wolontariusze organizacji „Lekarze bez Granic”, wierzą, że ludzie na całym świecie mają prawo do pomocy i opieki medycznej, niezależnie od statusu majątkowego i miejsca zamieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się na rezygnację z prezentów na korzyść wsparcia dla najbardziej potrzebujących – mówi Artur Buła, Managing Director w Novacura Poland. – Na co dzień optymalizujemy biznesy, przed Świętami chcemy też chociaż trochę zoptymalizować ludzkie życie i zdrowie – dodaje.

Novacura na rzecz organizacji przekazała 100 000 SEK, co daję kwotę około 47 tysięcy złotych.

Mamy nadzieję, że przekazując pieniądze na rzecz organizacji, będziemy mogli przyczynić się do niesienia pomocy ludziom potrzebującym – mówi Jahoan Melander, CEO w Novacura.

„Lekarze bez granic” to organizacja, która zrzesza osoby ryzykujące życie, by udzielać wsparcia medycznego tam, gdzie nikt inny nie chce tego robić – w miejscach dotkniętych przez wojnę, klęski żywiołowe i epidemie. Pomaga w 80 krajach i zrzesza ponad 30 000 dobrych dusz pracujących w jej imieniu. Jej prężne działania zostały nagrodzone Pokojową Nagrodą Nobla.

Źródło: Novacura

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz