//
czytasz...

Wiadomości

Nuvias – dystrybutor w regionie EMEA – dołącza do HID Advantage Partner Program.

To już trzecia ważna umowa partnerska Nuvias Group od czerwca 2016 roku

Nuvias Group, dystrybutor VAD w sektorze IT, ogłosił dziś przystąpienie do programu partnerskiego HID Advantage Partner Program. Jest to program lojalnościowy, który pozwala partnerom na rozwój relacji z HID Global, zapewniający skalowalność i ogólny wzrost.

Nuvias Group oferuje szeroki zakres usług o wartości dodanej dla swoich partnerów, łącznie ze sprzedażą, marketingiem i wsparciem technicznym. Dzięki członkostwu w HID Advantage Partner Program Nuvias będzie blisko współpracował z HID Global, co przełoży się na wzrost korzyści dla użytkowników końcowych.

Nuvias zajmie się dystrybucją pełnej oferty rozwiązań IAM  (Identity and Access Management), łącznie z HID Global’s ActivID® Authentication Solutions i ActivID® Credential Management System.

HID Global to wyjątkowo mocna marka na rynku rozwiązań IAM, która daje swoim partnerom ogromne możliwości dywersyfikacji oferty. Jej produkty to odpowiedź na szereg wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem, przed którymi stoją obecnie firmy. Cieszymy się na współpracę z HID Global i liczymy na pomyślny rozwój oferty rozwiązań IAM w całym regionie EMEA. Partnerstwo z HID Global to kolejny, po nawiązaniu współpracy z markami Malwarebytes i Nokia, etap w rozwoju Nuvias Group w regionie EMEA i dowód na to, że firma zapewnia specjalistyczną dystrybucję wartości dodanej na całym obszarze EMEA – komentuje Ian Kilpatrick, EVP Cyber Security Nuvias Group.

Skupianie się na potrzebach użytkowników końcowych i zaspokajanie tych potrzeb to kluczowy aspekt zaufania i inwestowania w sprawdzone rozwiązania identyfikacyjne HID Global. Jako członek HID Advantage Partner Program Nuvias będzie czynnie wspierać najważniejsze ogniwa w łańcuchu wartości HID Global. Silny zespół specjalistów ds. bezpieczeństwa ma duże doświadczenie w pracy w międzynarodowych instytucjach finansowych i stale pogłębia nasze zaangażowanie w zapewnianiu wysokiej jakości oraz wartości dodanej dla użytkownika końcowego – mówi Miguel Braojos, wiceprezes Global Sales, IAM Solutions w HID.

O Nuvias Group

Nuvias Group jest działającym w regionie EMEA, wyspecjalizowanym dystrybutorem, mającym na celu zdefiniowanie na nowo międzynarodowej, profesjonalnej dystrybucji wartości w sektorze IT. Firma stworzyła platformę pozwalającą na dostarczanie rozwiązań o niezmiennej, wysokiej wartości w całym regionie EMEA. Dzięki temu partnerzy Nuvias Group mogą oferować swoim klientom wyjątkowe wsparcie biznesowe i ustanawiać nowe standardy sukcesu w kanałach dystrybucji.

Grupa obejmuje firmę Wick Hill , wielokrotnie nagradzanego dystrybutora specjalizującego się w kwestiach bezpieczeństwa; firmę Zycko, dystrybutora oferującego wartość dodaną, działającego w regionie EMEA, który skupia się na zaawansowanych sieciach, oraz firmę SIPHON Networks , specjalistycznego integratora oferującego rozwiązania i technologię w zakresie komunikacji zintegrowanej. Wszystkie trzy firmy mają doświadczenie w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych opracowanych przez światowej klasy dostawców oraz zapewnianiu rozwoju rynkowego partnerów i klientów. Grupa ma 17 biur w regionie EMEA, które obsługują również inne państwa. Obroty Nuvias przekraczają 330 mln USD.

Źródło: Nuvias

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz