//
czytasz...

Wiadomości

Od pierwszego wejrzenia, czyli nowatorskie metody poszukiwania partnerów biznesowych

quercus logo

Katalogi branżowe, targi, czasopisma, raporty, zestawienia – paleta sposobów poszukiwania kontrahentów jest naprawdę szeroka. Pytanie tylko, czy efektywna? W natłoku szybko rotujących informacji, biorąc pod uwagę niespotykane dotąd tempo życia i permanentny brak czasu kadry zarządzającej, coraz większego znaczenia nabierają niestandardowe metody poszukiwania partnerów biznesowych. Metoda wydaje się prosta: doprowadzić do spotkania i w krótkim czasie oczarować.

Na taki sposób aktywnego pozyskiwania nowych kontrahentów zdecydowała się spółka Quercus, ekspert w zakresie wdrożeń SAP. Już jutro firma weźmie udział w 600Minutes Human Resources, wydarzeniu dla wyselekcjonowanej grupy przedstawicieli największych firm poszukujących dostawców rozwiązań dla konkretnych obszarów swojej działalności. W ramach 600Minutes Human Resources firma odbędzie cykle spotkań w trzech obszarach: SAP HR, Portale Pracownicze i Succes Factors.

„Formuła spotkań odbywających się w ramach 600Minutes Human Resources przypomina tzw. szybkie randki. Każdy z naszych przedstawicieli jest umówiony na spotkania z reprezentantami 10 firm. Na jedno spotkanie mamy 15 minut. W tym czasie musimy zaprezentować swoją firmę, poznać oczekiwania i cele potencjalnego partnera i nawiązać więź, która zaowocuje współpracą w przyszłości. W naszej branży, zwłaszcza w czasie realizacji dużych wdrożeń, znalezienie czasu na spotkania biznesowe bywa trudne. Podczas 600Minutes Human Resources spotykamy się z firmami, które poszukują konkretnych rozwiązań w obszarach, w których się specjalizujemy. Zatem nie tylko dynamika spotkań, ale także tematyczny dobór rozmówców pozwalają zwiększyć ich efektywność” – podkreśla Paweł Wysocki, Prezes Zarządu Quercus Sp. z o.o.

 

Przedstawiciele Quercus Sp. z o.o. na 600Minutes Human Resources

Paweł Wysocki, Prezes Zarządu Quercus Sp. z o.o.

Ekspert SAP HCM, Obszar Płace, Portale Pracownicze, Rozwiązania motywacji pozapłacowej i benefitów

Maciej Kabaciński – Gospodarz grupy (bierze udział w dyskusji grupowej reprezentując Quercus), Dyrektor Pionu HR

Ekspert SAP HCM, Obszar Płace, Planowanie Kosztów Osobowych, Zarządzanie zmianą

Paulina Kopcińska, Kierownik Działu Kadr i Innowacji

Ekspert SAP HCM, Obszar Kadry, Success Factors, Rozwiązania Zarządzania Talentami

Źródło: Quercus

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz