//
czytasz...

Wiadomości

OPTeam SA: kontrakt z PGE Obrót o wartości 9,78 mln zł

OPTeam S.A., notowana na giełdzie spółka informatyczna, podpisała w ramach konsorcjum kontrakt z firmą PGE Obrót S.A. o wartości ponad 9,78 mln zł. Umowa dotyczy realizacji usług archiwizacji oraz prowadzenia archiwum dokumentów klienckich. Partnerami OPTeam w konsorcjum są firmy ArchiDoc S.A. oraz Inforsys S.A.

PGE Obrót S.A. to jedna z głównych spółek należących do PGE S.A. – czołowej w Polsce grupy energetycznej i jednocześnie jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Europie Środkowej i Wschodniej. PGE Obrót obsługuje ponad 5 milionów odbiorców energii elektrycznej.

– Z uwagi na ogromną ilość przetwarzanych dokumentów – umów, faktur, reklamacji czy korespondencji z klientami – oraz wysokie wymogi związane z obsługą procesów ich rejestracji, przechowywania, udostępniania i bezpieczeństwa niezwykle istotne jest doświadczenie firm wdrażających projekty informatyczne dotyczące archiwizacji dokumentacji oraz systemów ich obiegu – podkreśla Wacław Szary, Prezes Zarządu OPTeam.

– Podpisanie umowy z PGE Obrót jest też potwierdzeniem mocnych kompetencji OPTeam w zakresie realizacji projektów dla sektora energetycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym obszarze oraz wyspecjalizowanemu zespołowi rozwiązania informatyczne, które dostarczamy branży, w pełni odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom odbiorców – dodaje Wacław Szary.

W poprzednich latach OPTeam realizował projekty z zakresu archiwizacji dokumentacji m.in. dla PGE Dystrybucja S.A. Wśród klientów spółki z branży energetycznej znajdują się także m.in.: Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. czy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.

Źródło: OPTeam

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz