//
czytasz...

Wiadomości

PARKIET: SIMPLE skutecznie łowi Szkoły Wyższe

Jeden z najczęściej przeglądanych portali poświęconych gospodarce, giełdzie papierów wartościowych oraz rynkowi kapitałowemu, opublikował komentarz dotyczący podpisanych przez Spółkę SIMPLE w tym roku nowych kontraktów w branży publicznej oraz ich wartości.

„Obsługa uczelni wyższych i instytutów naukowych będzie miała istotny wpływ na tegoroczne wyniki SIMPLE. Łączna wartość kontraktów parafowanych w tym roku wynosi już 16,82 mln zł brutto.”

Tylko na początku 2013 roku SIMPLE podpisało 5 umów uznanych za znaczące.

Pomorska uczelnia jest już piątą szkołą wyższą, która od początku roku zadecydowała się na zakup oprogramowania giełdowej firmy. Wcześniej SIMPLE podpisało podobne umowy m.in. ze Szkołą Wyższą im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, która kosztem 1,21 mln zł brutto, kupiła system do zarządzania. Podobne rozwiązanie nabyła też Akademia Morska ze Szczecina która zapłaciła 3,45 mln zł brutto oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (1,39 mln zł brutto).”
„Z usług SIMPLE chętnie korzystają też instytuty naukowe. W tym roku na zakup oprogramowania od tej spółki zdecydowały się już m.in.: Instytut Nawozów Sztucznych w Puławach (wartość umowy to 0,76 mln zł brutto) i Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie (3,92 mln zł brutto).”

 

Firma SIMPLE od 25 lat prężnie działa na polskim rynku IT dostarczając rozwiązania informatyczne do niemal wszystkich gałęzi polskiej gospodarki. W ostatnim czasie, Spółka swoją obecność wyraźnie zaznaczyła w branży edukacyjnej oraz naukowo – badawczej, gdzie zdobywa wielomilionowe kontrakty.

Źródło: www.simple.com.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz

Comarch ERP XT – program dla firm
ComDevelop - systemu informatyczne
Portal opieki