//
czytasz...

Wiadomości

SAP zaprasza klientów do uczestnictwa w konkursie “SAP Quality Awards 2013″

SAP poinformował o czwartej edycji konkursu SAP Quality Awards 2013. Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które wykazały się doskonałymi umiejętnościami realizacji projektów wdrożeniowych SAP, a także budowanie wiedzy o najlepszych praktykach wdrożeniowych. W konkursie mogą wziąć wszyscy klienci SAP z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy oddali rozwiązanie do eksploatacji produkcyjnej pomiędzy 1 stycznia 2013 r. a 29 września 2013 r. Prestiżowe nagrody można wygrać w trzech kategoriach: małe, średnie oraz duże implementacje. Jeśli wdrożenie dotyczy nowego produktu SAP, nominowany projekt może zostać wybrany do międzynarodowej kategorii innowacyjnych projektów.

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza internetowego do dnia 29 listopada 2013 r.

Wysoka jakość projektu przynosi korzyści wszystkim zainteresowanym stronom, a w szczególności klientom, ponieważ pozwala zminimalizować ilość czasu i zasobów niezbędnych do implementacji, a równocześnie uzyskać maksymalne korzyści w zakresie kosztów operacyjnych i efektywności procesów. Również samo uczestnictwo w konkursie daje szereg korzyści. Uczestnictwo firmy w konkursie może wzmocnić pozycję zespołu wdrożeniowego wewnątrz firmy oraz ułatwić promocję indywidualnych osiągnięć jego członków. Jest również świadectwem profesjonalizmu i wysokiego poziomu zarządzania.

“Nagrody przyznawane w konkursie SAP Quality Awards są wyrazem uznania dla klientów, którzy dbają o jakość planowania i implementacji projektów opartych na rozwiązaniach SAP” — powiedział Jiří Synáček, dyrektor ds. jakości w SAP CEE. “Jest to również doskonała okazja do wyróżnienia partnerów implementacyjnych, którzy zadali sobie wiele trudu, aby zapewnić wysoką jakość i skuteczną implementację projektów, przekładającą się na znaczne korzyści biznesowe. Jestem przekonany, że nagroda ta pomoże im umocnić swoją pozycję rynkową”.

Projekty nominowane do nagród w konkursie muszą być zgodne z uznanymi standardami zarządzania projektami oraz uwzględniać w należytym stopniu całkowity koszty wdrożenia i utrzymania rozwiązania, czas realizacji projektu oraz profesjonalne podejście do projektu i zarządzania nim. Nominowane projekty muszą spełniać 10 zasad jakości SAP.

Zwycięzcy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszeni w lutym 2014 r. W każdej kategorii zostanie przyznana nagroda złota, srebrna i brązowa. Zdobywcy pierwszych nagród w każdej kategorii awansują do drugiej rundy, gdzie zmierzą się z firmami z pozostałych regionów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Więcej informacji na temat konkursu SAP Quality Awards można znaleźć pod adresem www.sap.com/qualityawards2013.

Poniżej linki do listy firm wyróżnionych w latach 2012 i 2011:

Źródło: SAP

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz