//
czytasz...

Wiadomości

SIMPLE S.A. sponsorem 36-godzinnego turnieju dla programistów

24-25 października w Lublinie odbędzie się turniej dla programistów LUBCODE, którego sponsorem jest Grupa Kapitałowa SIMPLE, drugi co do wielkości pracodawca z sektora IT w Lublinie oraz czołowy producent zintegrowanych systemów i aplikacji mobilnych.

Dla najlepszych uczestników hackathonu, Grupa SIMPLE przewidziała atrakcyjne nagrody m.in. płatny staż oraz pracę w lubelskim Zespole, odpowiadającym za tworzenie nowoczesnych aplikacji dla biznesu oraz jednostek szkolnictwa wyższego.

LUBCODE – „Koduj dla Lublina” to bezpłatny 36-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Lublina.

Uczestnicy, oprócz poszerzenia swojej wiedzy technicznej przy realizacji projektów pod okiem mentorów, wysłuchają krótkich wykładów, które pomogą im pokierować dalej swoim projektem.

Hackathon dedykowany jest programistom języków: Java, C++, C#, PHP, Objectiv C, którzy chcą się rozwijać poznając nowe technologie i tworzyć ciekawe projekty.

GK SIMPLE realizuje projekty regionalne i tworzy oprogramowanie oraz aplikacje indywidualne dla największych instytucji i najbardziej znanych marek w kraju.

Weź udział w LUBKODE i dołącz do zespołu SIMPLE. Bierz udział w największych projektach informatycznych. Zdobądź doświadczenie w realizacji złożonych projektów dla wiodących firm i instytucji w Polsce.

Źródło: Simple

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz