//
czytasz...

Wiadomości

Twórca i CEO firmy UNIT4, Chris Ouwinga, wybrany Przedsiębiorcą Roku

UNIT4, globalny lider oprogramowanie wspierającego zmianę, ogłosił dziś, że współzarządzający firmą Chris Ouwinga, który zostanie przewodniczącym w styczniu, został wybrany zwycięzcą kategorii Master Enterpreneur  holenderskich nagród Ernst & Young EY Przedsiębiorca Roku.

  • Nagrodzony za inspirujące przywództwo w jednym z najbardziej prestiżowych biznesowych programów na świecie
  • Wyróżniony za rozwinięcie UNIT4 w globalną firmą, która odnosi dziś sukcesy

Uznane za jedne z najbardziej prestiżowych programów na świecie, nagrody Ernst & Young EY Przedsiębiorca Roku wyróżniają najbardziej innowacyjnych liderów biznesu. Chris Ouwinga współtworzył UNIT4 w 1980 roku i został CEO w 1986. Pod jego przywództwem UNIT4 stał się wiodącym dostawcą oprogramowania biznesowego i nadal kontynuuje wzrost, konkurując globalnie. Sztandarową marką oprogramowania jest Agresso ERP i Coda Financials, które wspierają firmy spotykające się z częstymi i gwałtownymi zmianami biznesowymi na całym świecie oraz FinancialForce.com – specjalista w oprogramowaniu w chmurze. UNIT4 osiągnął dochód wysokości 469,8 mln euro w 2012 roku.

Nagroda w kategorii Master Entrepreneur przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy byli głównymi zarządzającymi w firmie przez okres dłuższy niż 10 lat i budowali długą, wybitną i pełną sukcesów karierę. Chris Ouwinga został wyróżniony za swoją pasję, wizję i dążenie do sukcesu oraz za bycie wyjątkowym liderem, który uosabia ducha przedsiębiorczości i nie waha się przed podjęciem ryzyka prowadzącego biznes do przodu.

“Miałem szczęście, że mogłem cieszyć się długą, satysfakcjonującą i pełną wyzwań karierą, ale sukces firmy jest połączeniem świetnego produktu, wspaniałego zbiorowego przywództwa i niesamowitego, zespołowego wysiłku wszystkich naszych pracowników” – mówi Chris Ouwinga. „Jestem dumny z tego co osiągnąłem i wierzę, że UNIT4 ma przed sobą wspaniałą przyszłość, ponieważ wygrywamy wśród organizacji potrzebujących zwinnego oprogramowania i nowoczesnych technologii, by nadążyć za bardzo szybko zmieniającym się dziś środowiskiem biznesowym”.

Chris Ouwinga zostanie Przewodniczącym Rady Nadzorczej UNIT4 NV w styczniu 2014, a rolę CEO przejmie były zarządzający firmą SAP, José Duarte.

Źródło: UNIT4

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz