//
czytasz...

Wiadomości

Tytuł „Złoty Płatnik 2015” dla Macrologic SA

macrologic logo new

Tylko 5 proc. przedsiębiorstw działających na polskim rynku spełnia wysokie standardy płatnicze. Wśród nich znajduje się polski dostawca systemów klasy ERP, spółka Macrologic. Firma właśnie została za to doceniona i otrzymała tytuł „Złoty Płatnik 2015”.

 

– Czujemy się wyróżnieni tym, że nasza spółka znalazła się w gronie przedsiębiorstw, które dbają o najwyższe standardy w płatnościach – mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes Macrologic SA.

Spółka spełniła wszystkie kryteria, które wzięto pod uwagę w wyborze laureatów plebiscytu. Badano w nim przede wszystkim wskaźnik moralności płatniczej (PMI) przedsiębiorstwa. Macrologic uzyskał w tym badaniu najwyższy możliwy wynik na poziomie 100 punktów. To potwierdza, że spółka jest polecanym, rzetelnym kontrahentem i nie ma opóźnień w regulowaniu zobowiązań. W plebiscycie oceniano również rating firm, który w przypadku Macrologic SA określono na poziomie powyżej CCC. By otrzymać wyróżnienie, konieczne było także spełnienie warunku dotyczącego braku aktywnych windykacji.

Tytuł „Złoty Płatnik” przyznawany jest przez firmę specjalizującą się w zarządzaniu należnościami, Euler Hermes Collections. Jest to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.  Laureaci plebiscytu „Złoty Płatnik 2015” zostali wyłonieni z Programu Analiz Należności, czyli największej bazy doświadczeń płatniczych w Polsce prowadzonej przez Euler Hermes.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz