//
czytasz...

Wiadomości

UNIT4 TETA zapowiada zwiększenie przychodów w 2014

Wrocławska spółka oczekuje, że ten rok będzie jeszcze lepszy pod względem sprzedaży rozwiązań informatycznych klasy ERP i HR.

Rok 2013 był dla UNIT4 TETA bardzo korzystny zwłaszcza w obszarze szeroko rozumianego systemu ERP, a w szczególności na rynku edukacyjnym, gdzie udało się pozyskać spółce trzy duże projekty ERP na uczelniach wyższych. Jak podkreśla Artur Sawicki, Dyrektor Zarządzający UNIT4 TETA –  Dla firmy to olbrzymi krok ku projektom bardziej złożonym, wymagającym dobrej metodyki wdrożeniowej i przygotowanego zespołu konsultantów.

Oprócz inwestycji w rozwiązania dla  sektora publicznego i edukacji, wzrost przychodów w roku 2014, ma zapewnić inwestycja w obszar systemów HR, w którym od lat wrocławska spółka jest liderem. Do oferty ma zostać wprowadzonych kilka nowych modułów, także z zakresu tzw. miękkiego HR, cieszącego się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Artur Sawicki nadzieje wiąże również z SaaS i Cloud, oczekując, że w niedługim czasie wzrośnie, w jeszcze większym stopniu, zainteresowanie ofertą, a organizacje będą chciały współpracować z bardziej dojrzałymi dostawcami, o większym potencjale, by wykorzystać możliwości optymalizacji kosztów.

UNIT4 TETA przewiduje również mocny rozwój sieci partnerskiej, zakładając pozyskanie nowych partnerów sprzedażowych i wdrożeniowych. – Myślimy o partnerach w obszarze konsultingu i doradztwa, z którymi moglibyśmy zbudować wspólną ofertę w zakresie kompleksowego rozwiązania w obszarze HR np. oceny, szkolenia i rekrutacja – dodaje Artur Sawicki.

Źródło: UNIT4 TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz