//
czytasz...

Wiadomości

UNIT4 wkracza na rynek australijski

UNIT4, globalny lider oprogramowania wspierającego zmiany, ogłosił utworzenie australijskiego oddziału, w którym Peter Simons objął funkcję Dyrektora UNIT4 na Australię i Nową Zelandię.

Do tej pory UNIT4 działał na rynku australijskim poprzez sieć dystrybutorów. Teraz rozszerza lokalną bazę klientów poprzez bezpośrednią obecność z siedzibą umiejscowioną w Sydney. Zadaniem Petera Simonsa, będzie wspieranie spółki w planach agresywnego rozwoju na tym rynku, co współgra z globalną strategią znaczącego wzrostu firmy w najbliższych latach. Simons będzie również odpowiedzialny za wprowadzenie produktów z portfolio UNIT4.

UNIT4 Australia

Nowy oddział UNIT4 będzie kontynułował bliską współpracę z trzema dystrybutorami: Agresso Pty Limited, Connexxion Business Solutions, S1 Consulting & Software Services Pty Ltd (S1), którzy do tej pory zbudowali bazę ponad 30 klientów w regionie m.in. the Queensland Government, Commonwealth Director of Public Prosecutions (CDPP), Kinetic IT, Save the Children.

“Nasz związek z dystrybutorami jest kluczowy dla osiągnięcia sukcesu w regionie. Będziemy wspierać naszych dotychczasowych klientów, którzy oczekują zarówno od nas, jak i od naszych partnerów wysokiej jakości usług i rozwiązań. Celem otwarcia własnego biura jest wykorzystanie potencjału rynku australijskiego i dalsze poszerzanie dotarcia do dynamicznych firm, które poważnie myślą o zmianach i przekształceniu swoich organizacji. Jako miejscowy zespół będziemy skupiać swoje wysiłki na zwiększeniu popularności rozwiązań w chmurze wśród instytucji rządowych, wyższej edukacji, organizacji non-profit i w sektorze prywatnym.” – wyjaśnia Peter Simons.

Shared services

Obok budowy lokalnego zespołu UNIT4 w Australii, Peter Simons będzie miał także za zadanie rozszerzyć ofertę firmy, zwłaszcza w obszarze shared services. Globalnie UNIT4 ma wyjątkowe osiągnięcia w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla dużych publicznych i prywatnych organizacji, które posiadają centrum usług współdzielonych (shared services) lub chcą takie utworzyć.

„Duże, monolityczne systemy są czasochłonne w implementacji, trudne do zmiany i problematyczne w przypadku integracji z innymi aplikacjami, co oznacza, że nie jest to właściwy wybór dla organizacji chcących zwiększyć efektywność dzięki środowisku usług współdzielonych. Utworzenie centrum usług współdzielonych może być doskonałą szansą, by przenieść się w środowisko chmury, zapewniając bezpieczeństwo danych. Jako elastyczny gracz na rynku ERP, mamy konkurencyjną ofertę dla australijskich organizacji, którym zależy na wzroście efektywności, redukcji kosztów i standaryzacji procesów w całym przedsiębiorstwie.” – mówi Peter Simons.

Źródło: UNIT4TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Dyskusja

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz